Horoskop tygodniowy jest w stanie zdradzić, co cię czeka przez najbliższe dni. Warto się z nim zapoznać, aby się upewnić, czy można odetchnąć z ulgą, czy może wręcz przeciwnie! Dobrze mieć tę wiedzę, bo, jak podpowiadają gwiazdy – sezon Raka nie dla wszystkich znaków zodiaku okaże się łaskawy. Kto powinien zachować ostrożność w tym tygodniu?

Znaki zodiaku to potężna wiedza. Nie tylko w temacie usposobienia, czy cech charakteru, a także w temacie naszej przyszłości. Przezorny zawsze ubezpieczony – zapoznaj się z nadchodzącą przyszłością. To zapewni ci ogromny komfort psychiczny!

Horoskop tygodniowy dla każdego znaku

Baran 

Baran powinien być ostrożny w nadchodzącym tygodniu. Czekają go spore zmiany. Niewskazane będą nerwy, a opanowanie i podejmowanie przemyślanych decyzji.

Byk

W tym tygodniu na Byka czeka podjęcie pewnej decyzji. Będzie to jednak przyjemna decyzja – może chodzi o nadchodzący urlop i wybór miejsca odpoczynku?

Bliźnięta 

Bliźnięta muszą się uzbroić w cierpliwość. Ich starania, głównie te dotyczące ciężkiej pracy, przyniosą upragnione rezultaty. Bliźnięta będą jednak musiały jeszcze chwilę na nie poczekać.

Rak

Raki czeka prawdziwa burza emocjonalna. Te jednak powinny podejść do wszystkiego na chłodno. Tak duże emocje nie są wskazane. 

  1. Ceny jabłek przechodzą ludzkie pojęcie. Polacy alarmują, ”nie są na kieszeń biednych emerytów”
  2. Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimaki
  3. Ministerstwo Zdrowia podjęło przełomową decyzję. Chodzi o ciężko chorego Andrzeja Strzeleckiego, niezwykły gest

Horoskop tygodniowy dla pozostałych znaków

Lew 

Lwy w tym tygodniu powinny słuchać tylko i wyłącznie samych siebie. Głosy z zewnątrz nie im do niczego potrzebne. Lwy powinny postawić na intuicję, a dobrze na tym wyjdą.

Panna 

Panny mają skłonności do przepracowywania się. W ostatnim czasie wzięły na siebie za dużą ilość obowiązków. W tym tygodniu powinny postawić na odpoczynek i regenerację. 

Waga

Wagi w tym tygodniu powinny uważać na słowne potyczki. Nie powinny dać się sprowokować i wdać w kłótnie. Wskazane im jest unikanie ludzi, którzy sieją zamęt. 

Skorpion

W tym tygodniu wielkie ambicje Skorpionów powinny zostać ostudzone. Nie wszystko da się zrobić, a na pewno nie od razu. Skorpiony powinny ochłonąć.

Strzelec

To będzie pracowity tydzień dla Strzelców. Te jednak już niedługo będą mogły wypocząć, dlatego teraz warto skupić się na pracy i dopilnowaniu wszystkich ważnych spraw.

Koziorożec

Dla Koziorożców to będzie wyjątkowo spokojny tydzień. Wreszcie odejdzie im sporo obowiązków, dzięki czemu trochę odpoczną – a to zdecydowanie jest wskazane.

Wodnik 

W tym tygodniu Wodniki będą skłonne do ryzyka. Innym wyda się to szalone, jednak odważne decyzje zdecydowanie się im opłacą. 

Ryby

W tym tygodniu Ryby powinny mieć oczy dookoła głowy i uważać na to, komu się zwierzają. Nie każdy będzie miał dobre intencje wobec Ryb. Wskazana jest ostrożność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop
fot. Sewn Apart on Unsplash.com

Powinnaś zachować ostrożność w tym tygodniu? A może możesz pozwolić sobie na luz?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  2. Zginął piosenkarz, na ulice wyszły tłumy. Ponad 150 ofiar śmiertelnych w jednym z krajów
  3. Rzęsy z norek zostaną wycofane z Sephory. Wielki sukces klientów i PETA
  4. Typy kobiet, których pragną wszyscy faceci, ale są wiecznie samotne. Onieśmielają charakterem, jesteś jedną z nich?
  5. Jacek Rozenek nagle został zapytany o Małgorzatę. Cała Polska poznała prawdę
  6. Kasia Skrzynecka pokazała zdjęcie 8-letniej córki. Dorobiła jej sztuczne „kwiatowe” rzęsy 2 razy większe od swoich

 

 

Poprzedni artykułAndrzej Duda podpisał projekt. Prezydent chce zmienić konstytucję, chodzi o adopcję dzieci przez pary jednopłciowe
Następny artykułGIS: popularna przekąska pilnie wycofywana ze sprzedaży. Stwierdzono obecność ciała obcego
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.