Horoskop tygodniowy pozwoli ci się dowiedzieć, co planują dla Ciebie gwiazdy na najbliższe dni. Wszystkie zodiaki mogą spodziewać się zawirowań w kwestiach miłosnych. Atmosfera tego tygodnia będzie przebiegać wśród intensywnych emocji i skłonności do kłótni. Jeden ze znaków będzie miał szczególne predyspozycje do przeżycia wielkiego, uczuciowego zawirowania.

Horoskop tygodniowy będzie też traktował o pracy. Z tą u niektórych z nas może być trudno, ale gwiazdy szykują pole, by nawet w najbardziej patowej sytuacji mieć możliwość poprawy. Każdy będzie miał szansę się wykazać, musi tylko użyć do tego swoich najlepszych umiejętności.

Horoskop tygodniowy – 18-24 maja

Wodnik – W pracy zupełnie się nie układa. Ale to nic, niedługo wszystko się odmieni na lepsze, ktoś w ciebie uwierzy i da ci szansę się wykazać. W miłości czeka cię sporo uniesień, uważaj na temperament partnera. Nie daj się sprowokować, nie marnuj swojej dobrej energii.

Ryby – jesteś zbyt czuła i wyrozumiała. Czas postawić na swoim, zarówno w pracy, jak i w miłości. Nie bój się zaznaczyć swojego stanowiska, nawet jeśli jesteś przeciwko wszystkim. Pod koniec tygodnia okaże się, że miałaś rację.

 

Baran– Jesteś uparciuchem, co tu dużo gadać. Obok ciebie dzieją się wyjątkowe rzeczy, których nie zauważasz przez to, że masz ciągle nos na kwintę. Wyluzuj i dostrzeż, że właśnie dzieje się coś pięknego i wartościowego.

Byk– w pracy bez zmian, ten tydzień nie będzie różnił się od poprzednich. Na razie jest dobrze, jak jest. W miłości także stabilnie. Byk singiel musi być ostrożny, może go spotkać coś wyjątkowego. Postaraj się tego nie przeoczyć.

 1. Pielęgniarka zdjęła maseczkę po całym dniu. Trafiła na ostry dyżur, ślady mogą pozostać do końca życia
 2. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
 3. Nastolatek znany z lubianego serialu nie żyje. Mama zdradziła smutne okoliczności śmierci

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków

Bliźnięta – cieszysz się teraz dobrym zdrowiem, nie zaniedbaj tego. Tupanie nóżką i obrażalstwo nie jest w twoim stylu. Odpuść najbliższym i ciesz się tym, co masz. Inni cię uwielbiają i doceniają.

Rak– chyba masz kłopoty ze zdrowiem? Jesteś teraz bardziej delikatna niż zwykle. W tym tygodniu skup się na medytacji, dbaj o siebie, ugotuj sobie coś pysznego. Potrzebujesz się uspokoić.

Lew– znowu wyciągasz pazurki. Jest to zupełnie zbędne, tylko zniechęcasz do siebie innych. Okaż im serce, wokół ciebie może zdarzyć się prawdziwe dobro, spróbuj się do tego przyczynić.

Panna- w miłości wielkie zawirowania. Nie bój się powiedzieć tego, co czujesz, twoja powściągliwość zniknie. Sama siebie nie poznasz. Stracenie kontroli nie zawsze oznacza kłopoty!

Waga– w tym tygodniu skup się na swoim zdrowiu. W pracy nie będzie łatwo, ale zawsze możesz skorzystać ze swoich pokładów humoru, przejdziesz przez wszystkie kłopoty bez szwanku.

Skorpion – no cóż, w miłości jak zwykle u ciebie, kłótnie na przemian z nudą. W pracy zostaniesz doceniona i poczujesz wiatr w skrzydłach. Zadbaj jednak o dobre fundamenty, żeby nie przypominały skrzydeł Ikara.

Strzelec– W łóżku osiągniesz wyjątkowe doznania. To czas, w którym twoje ciało zaufa i zacznie oddawać się miłości. Korzystaj z tego i ciesz się tym!

Koziorożec – kwarantanna tylko dołożyła ci pracy. Przecież musisz dbać o swoje bezpieczeństwo. Myślisz o zarobkach, prowadzisz rozmowy biznesowe przez internet. Rada na ten tydzień? Wygodne kapcie i leżak. Spróbuj, nie pożałujesz. 

Wszystkie singielki poczują się w tym tygodniu wyjątkowo dobrze. Nie zawsze trzeba mieć i być gotowym na związek, o czym piszemy szerzej w jednym z artykułów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop tygodniowy
Fot. Allie Smith, unsplash

To może być bardzo uduchowiony i spokojny tydzień. Szczególnie dla Ryb.

horoskop tygodniowy
fot. freestocks.org, unsplash.com

Ten tydzień będzie bardzo uczuciowy. Single także tego doświadczą. 

horoskop tygodniowy
fot. Priscilla Du Preez, unsplash.com

Pani Baran, uprasza się o wyluzowanie! W tym tygodniu zdarzą się piękne rzeczy, szkoda marnować czas na obrażanie się.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  2. Polacy pojadą za granicę na wakacje? Wymieniono 10 państw, wielu się ucieszy
  3. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie
  4. Dzień Dziecka w Biedronce. Sieć oferuje kultowe zabawki w nieprawdopodobnych cenach
  5. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one
  6. Bardzo ważne informacje dla uczniów i rodziców. Minister wreszcie podał konkrety, padły daty

 

 

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę
Następny artykułPremier pokazał swoją wizytę u fryzjera. Uwagę zwraca kilka szczegółów
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.