Ile wzrostu ma Agata Duda? Wymiary Pierwszej Damy to marzenie wielu kobiet, często chwalona jest także za smukłą sylwetkę i nienaganny wygląd. Jak wysoka jest Agata Duda? Wygląda jak modelka!   

Pierwsza Dama słynie z szykownych stylizacji i reprezentacyjnego wyglądu. Jej niewymuszona klasa i elegancja zachwyca przy każdej okazji! Idealnie podkreśla to jej smukła sylwetka. Ile wzrostu ma Agata Duda? Pierwsza Dama na zdjęciach wydaje się bardzo wysoka, jak jest naprawdę?

Jaki styl ma Agata Duda?

Agata Kornhauser-Duda raczej stroni od mediów i rozgłosu, nie udziela zbyt wielu wywiadów i niechętnie wypowiada się o swoim życiu. To, co wiemy na pewno, to fakt, że Agata Duda potrafi świetnie się ubrać. Niektórzy twierdzą, że jest najlepiej ubraną Pierwszą Damą w Europie! Faktycznie przy każdej okazji zachwyca klasą i stylem, ciężko także nie zauważyć, że Agata Duda może się pochwalić świetną figurą i wymiarami.

Eleganckie stroje Pierwszej Damy nie tylko zachwycają, ale także podkreślają jej nienaganną sylwetkę. Wielu zastanawia się także, ile wzrostu ma Agata Duda – na zdjęciach z mężem wygląda na naprawdę wysoką!

Ile wzrostu ma Agata Duda? 

Agata Duda w 2015 roku oficjalnie została Pierwszą Damą Polski. Od razu zauważono, że wyróżnia się bardzo modnym, eleganckim stylem i przez wielu jest uważana za prawdziwą ikonę dobrego smaku. Na facebooku powstała nawet strona, która kolekcjonuje modne stylizacje Pierwszej Damy! Także Super Express postanowił wyróżnić Agatę Dudę i przyznał jej pierwsze miejsce na liście najlepiej ubranych kobiet w polskiej polityce 2018 roku.

Co ciekawe, od początku kadencji Dudy, media podkreślają, że Pierwsza Dama nie korzysta z usług stylistek – kieruje się własnym dobrym gustem. Do tego wie, jak podkreślić swoją smukłą figurę: Agata Duda wymiary ma jak modelka! Ile wzrostu ma Pierwsza Dama? Mierzy aż 179 cm, jest tylko o 4 cm niższa od Prezydenta!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile wzrostu ma agata duda
facebook.com/AgataDudaFashion

Po Pierwszej Damie widać, że ma niesamowite wyczucie stylu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Krystyna Janda? Majątek aktorki jest ogromny
Następny artykułDieta Katarzyny Zielińskiej gwiazdy imponuje! Z rozmiaru 40 zeszła do 36
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.