Jacek Kurski i Joanna Kurska 18 lipca, po dwóch latach od ślubu cywilnego, stanęli przed ołtarzem, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Mało kto jednak wie, co żona byłego prezesa TVP zrobiła na chwilę przed ceremonią. Jak się okazuje, padły bardzo mocne słowa. Dowiedziała się o nich już niemal cała Polska.

W sobotę, pod dachem sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach zgromadziły się jedne z najbardziej znanych nazwisk w polskim show-biznesie i polityce, a wszystko to by wraz z Jackiem Kurskim i Joanną Kurską przeżyć jedną z najważniejszych chwil w ich życiu. Zadziwiające, co kobieta zrobiła tuż przed ceremonią.

Co żona Jacka Kurskiego zrobiła tuż przed ceremonią?

Żona Jacka Kurskiego tuż przed ceremonią zrobiła rzecz, na którą wielu by się nie zdecydowało. Czy ze strony kobiety było to mądre posunięcie? Padły bardzo ważne słowa, o których dziś wie już niemal cała Polska. O wszystkim poinformował se.pl.

Jak się okazuje, zanim doszło do ślubu kościelnego, Joanna Kurska postanowiła… udzielić wywiadu portalowi Se.pl. To, co powiedziała żona Jacka Kurskiego, dla wielu może być sporym zaskoczeniem, szczególnie że już drugi ślub kościelny i unieważnienie pierwszego małżeństwa, odbiły się szerokim echem.

  1. Jezuita ostro skomentował ślub Kurskiego. Podobnych słów nikt nie mógł przewidzieć, powstała wielka burza
  2. Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?
  3. Pan młody nagle przerwał ślub. Kazał pannie młodej się odwrócić, kiedy zobaczyła, co działo się za jej plecami, zaczęła płakać

Jacek Kurski oczami żony

W rozmowie z Se.pl Joanna Kurska zaskoczyła wszystkich. Kobieta zdradziła, jak czuje się z tym, że drugi raz wychodzi za mąż.

– To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To wielkie przeżycie. Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę w tym wieku – skomentowała Joanna Kurska – Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie – zdradziła, wyznając, że Jacek Kurski to miłość jej życia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Jacek Kurski
fot. Eastnews
Jacek Kurski – EA
@EAST NEWS

Jacek Kurski i Joanna dwa lata temu wzięli ślub cywilny. Wczoraj, 18 lipca, małżeństwo przyrzekało sobie wierność przed Bogiem.

Jacek Kurski
Fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Aby ceremonia mogła się odbyć, Kościół musiał unieważnić pierwsze małżeństwo znanego dziennikarza i polityka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie
  2. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby
  3. Młoda mama zasnęła podczas karmienia. Gdy otworzyła oczy, było już za późno
  4. Kiedy lekarz zobaczył USG, zamarł. Nienarodzone dziecko puszczało bańkę, musiał przekazać matce druzgocącą wiadomość
  5. Niestety, nie żyje Jerzy Pietraszko. Był wybitną jednostką, Polska straciła wielkiego człowieka
  6. Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy gest

źródło: se.pl

 

 

Poprzedni artykułCiało jelenia całe pokryte jest w guzach. Fotografia dzikiego zwierzęcia poruszyła tysiące ludzi
Następny artykułChłopak wyszedł na imprezę z kolegami. Nie posłuchał rodziców, skutki popamięta do końca życia
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.