Jamnik podczas spaceru ze swoją właścicielką spotkał i polubił bardzo nietypowe stworzenie. Okazuje się, że przyjaźń pomiędzy różnymi gatunkami zwierząt jest możliwa. Ich wspólne zdjęcia są tak urocze, że obiegły cały świat!

Zwierzaki niesamowicie przypadły sobie do gustu. Beztrosko pozowały do zdjęć na oczach zdumionej opiekunki psa. Kiedy ta postanowiła opublikować swoją przygodę na Instagramie, media natychmiast podchwyciły temat. Teraz przyjaciele mają fanów dosłownie wszędzie.

Jamnik z wizytą w fokarium

Uroczy jamnik o imieniu Stanley odwiedził wraz z właścicielką Melanie Talbot popularne oceanarium Cornish Seal Sanctuary. Uwagę pupila od razu przykuło akwarium z fokami. Okazało się, że jedna z fok, Aayla również jest zainteresowana czworonożnym nieznajomym. Podpłynęła do szyby i zaczęła zachowywać się tak, jakby pomyliła go z inną foką!

Zwierzęta prowadziły swobodną konwersację i sprawiały wrażenie, jakby znały się od lat. Poruszona właścicielka udokumentowała całe zdarzenie i jamnik wkrótce trafił na social media. Parą odmiennych przyjaciół natychmiast zachwycili się wszyscy użytkownicy.

  1. Były mąż Joanny Liszowskiej zdradził powód rozstania. Milioner ujawnił całą prawdę szwedzkim mediom
  2. Nie żyje gwiazda kultowego serialu. Chorowała na raka, miała 72 lata 

Nowa przyjaciółka jamnika 

Stanley to bardzo towarzyski jamnik, więc szybko nawiązał kontakt z nową koleżanką. Dodatkowo miał na sobie niebieski kombinezon, więc być może foka pomyliła go z innym morskim zwierzęciem? Interakcja między stworzeniami trwała około 20 minut i wcale nie były nią znudzone. Aayla chętnie pozowała do zdjęć, uśmiechała się i machała płetwą do jamnika. To było zdumiewające!

Jamnik w uroczym przebraniu oraz jego nowa koleżanka podbiły internet, a zdjęcia stały się dobrą okazją do tego, aby wypromować ośrodek dla fok. Stanley jest na co dzień szykownym i fotogenicznym pieskiem, więc Instagram jest pełen jego innych interesujących zdjęć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jamnik
instagram.com/cherrycola888

Jamnik zaprzyjaźnił się z nietypowym zwierzęciem.

jamnik
instagram.com/cherrycola888

Chętnie pozowali razem do zdjęć, które znalazły się w sieci.

jamnik
instagram.com/cherrycola888

W interakcji zwierząt zakochali się wszyscy użytkownicy!

ZOBACZ TEŻ:

1. Wyglądała jak lalka Barbie. Przeszła spektakularną metamorfozę, jest piękna
2. Nieprzyjemny zapach z butów? Wystarczy włożyć jedną rzecz, efekt jest niespodziewany
3. 2-letnia dziewczynka odebrała życie własnej mamie. Kobieta umierała na jej oczach

źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułPartnerka Filipa Chajzera ma już dość. Odchodzi z TVP, wszystko z powodu ukochanego
Następny artykułNastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.