Na gali Miss Polski wszyscy widzowie skierowali wzrok na Joannę Liszowską. Aktorka pokazała się w białej i odważnej stylizacji, która odsłania jej spory biust. Wycięcie w długiej sukni pozwala również na wyeksponowanie nóg. Całości dopełniała nowa fryzura. Wyglądała fenomenalnie.

Wybory Miss Polski zawsze wzbudzają wielkie emocje. W końcu z całego kraju zjeżdżają się najpiękniejsze kobiety z różnych zakątków kraju nad Wisłą. Jednak w tym roku całe show skradła aktorka Joanna Liszowska.

Jak wyglądała Joanna Liszowska na gali Miss Polski?

Nikt nie spodziewał się, że to wejście Joanny Liszowskiej na scenę wywoła tyle emocji. Podczas jej kilkusekundowego wystąpienia, wszystkie oczy były skierowane tylko na nią. Wyglądała cudownie, rozsyłając uśmiechy i całusy.

Okazało się, że aktorka jest jedną z jurorek tegorocznego konkursu piękności. Po raz pierwszy w historii wyborów Miss Polski, w jury zasiadają wyłącznie kobiety — piękne i inspirujące Polki.

Joanna Liszowska na gali Miss Polski wyglądała fenomenalnie i z klasą. Aktorka wyeksponowała mocne atuty swojego wyglądu i postawiła na głęboki dekolt. Z wycięcia długiej białej sukni wyłaniały się jej długie nogi, przypomnijmy, że aktorka ma 175 cm wzrostu!

Całość stylizacji gwiazda znana z serialu Przyjaciółki dopełniła srebrnymi sandałkami wyszywanymi perełkami, które pięknie się mieniły. Celebrytka postawiła na klasycznego wysokiego kucyka.

Joanna Liszowska zachwyca stylizacją

Po wybiegu przeszła jak zawodowa modelka, niektórzy mogli żałować, że tak krótko to wszystko trwało. Jej stylizacja o szlafrokowym fasonie mieniła się w świetle reflektorów. Robi wrażenie!

Nie zabrakło również innych dodatków w postaci idealnie dobranej biżuterii. Na jej dłoniach pojawiły się srebrne pierścionki oraz bransoletki. Czasami warto postawić na szczegóły i Liszowska zdaje się doskonale o tym wiedzieć.

Trzeba przyznać, że jej figura w zaprezentowanej stylizacji wygląda niezwykle kusząco i kobieco. Pomimo mocno wyeksponowanego biustu wszystko zostało przemyślane i prezentuje się z dobrym wyczuciem i nie wygląda wyzywająco.

Nagranie z Joanną Liszowską pojawiło się również na Instagramie Polsatu, który transmituje całe wydarzenie. Na wideo słyszymy, jak aktorka zaprasza obserwujących do oglądania niedzielnej gali. Trzeba przyznać, że kusi.

Co sądzicie o jej sukience i dodatkach? Przykuły waszą uwagę na gali?

Zobacz zdjęcia i wideo:

Joanna Liszowska
fot. kadr z gali Miss Polski

Joanna Liszowska zasiadła w jury konkursu piękności.

Joanna Liszowska
fot. instagram.com/polsatofficial

Aktorka zadziwiła stylizacją.

Na scenie zaprezentowała się fenomenalnie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl