Kamil zdecydował się na bardzo odważne wyznanie. Okazuje się, że mężczyzna znalazł idealny rodzaj dziewczyn dla siebie. Wykorzystując ich niskie poczucie wartości może połechtać swojego ego, a dodatkowo doświadczyć niezwykłych sytuacji: Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa.

Są mężczyźni, którzy chcą mieć u swojego boku partnerkę, która doskonale dorówna im kroku w codziennym, ale też zawodowym życiu. Jednak nie każdy mężczyzna czuje się z tym dobrze, Kamil, 35-latek zdecydował się uczciwie wyznać, jakie lubi kobiety.

Kamil o swoich preferencjach

Mężczyzna przyznaje, że jego preferencje co do drugiej połówki są zaskakujące. Jednak jest mu z tym dobrze i nie zmienia swoich przekonań od dawna. Zrozumiał, że otrzymuje to, czego tak naprawdę pragnie.

-Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa – wyjaśnia Kamil.

O jakie rzeczy chodzi?

-Wiem, że to nie dotyczy wszystkich dziewczyn, które mało zarabiają, ale są wśród nich takie, dla których mój status życia to wielki świat. Dzięki mnie przejadą się świetnym samochodem na kolację, o jakiej nie śniły. Później dosłownie jedzą mi z ręki.

 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
 2. Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie psa, ale wszyscy patrzyli tylko na jej ścianę. Niesłychane, co sobie powiesiła
 3. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie

Kolacja dla naiwnej

Kobieta, która zarabia mniej i utrzymuje się zupełnie sama, nie może pozwolić sobie na wiele luksusów. Dzięki randce z Kamilem ma szansę doświadczyć niezwykłych rozrywek, nie tylko ekskluzywnej kolacji, ale także na przykład imprezy na jachcie czy dalekiej podróży.

-Później proszę taką kobietę, żeby pomogła mi w codziennych obowiązkach, pozwalam jej nocować w apartamencie pod warunkiem, że przygotuje obiad. One się na to godzą, bo chcą dłużej pobyć w moim życiu. Mimo tego, że uczciwie je ostrzegam, że nie chcę wiązać się na stałe – opowiada 35-latek.

Oprócz pełnienia roli gosposi Kamil oczekuje od swoich partnerek niezwykłych rzeczy w łóżku.

-Za to, że pijemy szampana, którego zajadamy truskawkami, one są w stanie zrobić wszystko. Może pociąga mnie ten układ nie tylko ze względu na to, że czuję się lepszy i bogatszy, ale także dlatego, że mam ogromne poczucie władzy, wyobrażam sobie, że jestem jak główny bohater mojej ulubionej książki, 365 dni – wyznaje czytelnik.

Taki sposób zachowania 35-latka, musi mieć jakieś podłoże w jego przeszłości. Być może to kiedyś on nie miał pieniędzy, a dziś odgrywa się za ówczesne przykrości. Co myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kamil
fot. unsplash.com/ We-Vibe WOW Tech

Mężczyzna dba o swoje ciało, a także interesy. Dzięki temu wspaniale się czuje, podrywając dziewczyny, niemające tyle szczęścia w życiu, co on.

kamil
fot.pexels.com/Nextvoyage

Dla mężczyzny to nie kłopot zabrać dziewczynę na tydzień za granicą. Oczekuje jednak od niej wszystkiego, na co będzie miał ochotę. Swoje zachowanie tłumaczy sobie, że ma do tego prawo, za to, co jej daje.

kamil
fot. Ishan @seefromthesky on Unsplash

Kamil jest bardzo szczęśliwy, nie uważa, że wykorzystuje dziewczyny, z którymi wchodzi w swój preferowany układ.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Kołobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
 2. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo
 3. Już pewne, nowa, ważna zmiana przepisów. Dotyczy prawa jazdy Polaków
 4. Michał Szpak oskarżony o najgorsze. Pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet
 5. Co dalej z Rafałem Trzaskowskim? Właśnie padły mocne słowa, wszystko już jasne
 6. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu
 7. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
 8. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia
 9. Alior Bank zapowiada ważne zmiany i poprawki. Wszyscy klienci muszą się przygotować, ogromny przełom

 

 

Poprzedni artykułWielki smutek w pałacu prezydenckim. Kancelaria Andrzeja Dudy przekazała tragiczną wiadomość
Następny artykułMops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.