Kamil zdecydował się na bardzo odważne wyznanie. Okazuje się, że mężczyzna znalazł idealny rodzaj dziewczyn dla siebie. Wykorzystując ich niskie poczucie wartości może połechtać swojego ego, a dodatkowo doświadczyć niezwykłych sytuacji: Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa.

Są mężczyźni, którzy chcą mieć u swojego boku partnerkę, która doskonale dorówna im kroku w codziennym, ale też zawodowym życiu. Jednak nie każdy mężczyzna czuje się z tym dobrze, Kamil, 35-latek zdecydował się uczciwie wyznać, jakie lubi kobiety.

Kamil o swoich preferencjach

Mężczyzna przyznaje, że jego preferencje co do drugiej połówki są zaskakujące. Jednak jest mu z tym dobrze i nie zmienia swoich przekonań od dawna. Zrozumiał, że otrzymuje to, czego tak naprawdę pragnie.

– Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa – wyjaśnia Kamil.

O jakie rzeczy chodzi?

– Wiem, że to nie dotyczy wszystkich dziewczyn, które mało zarabiają, ale są wśród nich takie, dla których mój status życia to wielki świat. Dzięki mnie przejadą się świetnym samochodem na kolację, o jakiej nie śniły. Później dosłownie jedzą mi z ręki.

  1. Oficjalnie potwierdzono. W Polsce wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  2. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  3. Pilne: nagła wiadomość w sprawie nauczania zdalnego. Miało być zupełnie inaczej

Kolacja dla naiwnej

Kobieta, która zarabia mniej i utrzymuje się zupełnie sama, nie może pozwolić sobie na wiele luksusów. Dzięki randce z Kamilem ma szansę doświadczyć niezwykłych rozrywek, nie tylko ekskluzywnej kolacji, ale także na przykład imprezy na jachcie czy dalekiej podróży.

-Później proszę taką kobietę, żeby pomogła mi w codziennych obowiązkach, pozwalam jej nocować w apartamencie pod warunkiem, że przygotuje obiad. One się na to godzą, bo chcą dłużej pobyć w moim życiu. Mimo tego, że uczciwie je ostrzegam, że nie chcę wiązać się na stałe – opowiada 35-latek.

Oprócz pełnienia roli gosposi Kamil oczekuje od swoich partnerek niezwykłych rzeczy w łóżku.

-Za to, że pijemy szampana, którego zajadamy truskawkami, one są w stanie zrobić wszystko. Może pociąga mnie ten układ nie tylko ze względu na to, że czuję się lepszy i bogatszy, ale także dlatego, że mam ogromne poczucie władzy, wyobrażam sobie, że jestem jak główny bohater mojej ulubionej książki, 365 dni – wyznaje czytelnik.

Taki sposób zachowania 35-latka, musi mieć jakieś podłoże w jego przeszłości. Być może to kiedyś on nie miał pieniędzy, a dziś odgrywa się za ówczesne przykrości. Co myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kamil
fot. unsplash.com/ We-Vibe WOW Tech

Mężczyzna dba o swoje ciało, a także interesy. Dzięki temu wspaniale się czuje, podrywając dziewczyny, niemające tyle szczęścia w życiu, co on.

kamil
fot.pexels.com/Nextvoyage

Dla mężczyzny to nie kłopot zabrać dziewczynę na tydzień za granicą. Oczekuje jednak od niej wszystkiego, na co będzie miał ochotę. Swoje zachowanie tłumaczy sobie, że ma do tego prawo, za to, co jej daje.

kamil
fot. Ishan @seefromthesky on Unsplash

Kamil jest bardzo szczęśliwy, nie uważa, że wykorzystuje dziewczyny, z którymi wchodzi w swój preferowany układ.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  2. Uwaga, wydano pilne ostrzeżenie dla części kraju. Szczególnie zagrożony 1 region, lepiej nie wychodzić z domu
  3. Przekroczono stan alarmowy. IMGW wydało pilny komunikat, Polacy muszą się przygotować
  4. Czy uważasz, że przejście na nauczanie zdalne byłoby dobrym pomysłem?
  5. Od dzisiaj zmiany w funkcjonowaniu urzędów do odwołania. Nagle podjęli decyzję, doniesienia z kilku polskich miast
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

 

 

Poprzedni artykułOgniska koronawirusa w szkołach i przedszkolach. Dzieci pilnie zostają w domach, opublikowano listę placówek
Następny artykułWielka radość w domu Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nie posiada się ze szczęścia, pokazała piękne zdjęcia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl