Karol Strasburger stanął na ślubnym kobiercu 10 sierpnia 2019 roku, co wywołało olbrzymie poruszenie w mediach. Wybranką jego serca jest Małgorzata Weremczuk, która na co dzień pełni funkcję managera gwiazdora. Po kilku latach związku powiedzieli sobie sakramentalne tak, a całą uroczystość utrzymali w tajemnicy, z dala od błysku fleszy. Panna młoda po raz pierwszy skomentowała ten wyjątkowy dzień w rozmowie z dziennikiem Super Express. 

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk po wielu latach związku postanowili go sformalizować i stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się wśród rodziny i najbliższych przyjaciół i była utrzymana w tajemnicy do ostatniej chwili. Wielkie poruszenie w mediach wywołał fakt, że nowożeńców dzieli znaczna różnica wieku — dokładnie 37 lat. Jak widać różnica wieku nie ma znaczenia dla wielkiej miłości!

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk już po ślubie!

Po raz pierwszy na ten temat wypowiedziała się sama zainteresowana, Małgorzata Weremczuk. W rozmowie z Super Expressem uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła kilka szczegółów dotyczących uroczystości, ale też małżeńskich planów. Kobieta odniosła się do nieprzychylnych komentarzy, które padły pod adresem jej i Karola Strasburgera. Dodała również, że różnica wieku nie ma żadnego znaczenia, gdy zakochanych łączy prawdziwe uczucie:

– Pobraliśmy się z miłości i na fundamencie wypracowanej przez lata przyjaźni. Tu nie ma drugiego dna. Pieniądze czy inne dobra majątkowe to nie są wartości, które uznajemy za właściwe w prawdziwej relacji i nie mogą być pretekstem do zawarcia małżeństwa, to jest wówczas biznes, nie miłość – zdradziła w rozmowie z dziennikiem. 

Małgorzatę i Karola połączyła praca — tworzyli świetny tym na polu zawodowym, ale potrzeba było czasu, by współpraca zawodowa przerodziła się w miłość. Po wielu latach przyjaźni postanowili stworzyć parę, a kilka dni temu stali się mężem i żoną. 

Małgorzata Weremczuk po raz pierwszy mówi o ślubie

Małgorzata Weremczuk postanowiła odciąć się od złośliwych uwag dotyczących różnicy wieku między nią a Karolem Strasburgerem. Kobieta sprzeciwia się krzywdzącym stereotypom i fałszywym oskarżeniom, jakoby miała wyjść za mąż dla sławy i bogactwa:

Nie każda 35-latka jest taka sama i nie każdy 72-latek jest dziadem, jak hejterzy lubią określać Karola w internecie. Nie lubię, kiedy traktuje się mnie stereotypowo. Po 13 latach znajomości, 10 latach przyjaźni wydaje mi się, że ludzie pobierają się z miłości, a nie po to, żeby mieć dziecko. To miał być progres w naszym związku. Nie mamy niczego na celu – chcemy po prostu być razem. Nie zrobiłam tego, jak piszą niektórzy – dla sławy czy pieniędzy – dodała Małgorzata Weremczuk w rozmowie z Super Expressem

Małżonkowie nie podpisali intercyzy i planują powiększenie rodziny. Pozostaje nam życzyć im szczęścia i miłości na nowej drodze życia! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

karol strasburger
facebook.com/MiloscNaZakrecie

Karol Strasburger od wielu lat obecny jest w polskim show-biznesie.

karol strasburger
youtube.com Plejada

Karol i Małgorzata stanęli na ślubnym kobiercu 10 sierpnia 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Magda Gessler zdradziła sekret swojej urody. Niektórzy będą zaskoczeni
  3. Operacje plastyczne to dla niej codzienność. Własnie przeszła szesnastą
  4. Mama Doroty Wellman zmagała się z poważną chorobą. Były najlepszymi przyjaciółkami
  5. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  6. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

źródło: se.pl, plotek.pl

 

Poprzedni artykułBył uznawany za najbrzydszego chłopaka w mieście. Zapuścił brodę, został modelem i nie może opędzić się od kobiet
Następny artykułSędzia Anna Maria Wesołowska w przeszłości doświadczyła ciężkich chwil. Wyjawiła mroczny sekret sprzed lat