Kasia Cichopek od dłuższego czasu jest niezwykle aktywna w social mediach, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność oraz praca na planie programu „Pytanie na śniadanie”. Teraz aktorka pochwaliła się zdjęciem w najnowszej stylizacji.

Gwiazda zaprezentowała się w długim kwiecistym kombinezonie, który na pierwszy rzut oka przypomina sukienkę. Co ciekawe, to nie kreacja przykuła uwagę internautów. Wszyscy zwrócili uwagę na stopy aktorki.

Kasia Cichopek zachwyca najnowszą stylizacją

Gwiazda TVP ma za sobą niesamowicie trudny czas, związany z zakończeniem 17-letniego małżeństwa z Marcinem Hakielem oraz aferą podsłuchową, której stała się główną ofiarą. Mimo przeciwności losu cały czas jest aktywna w social mediach i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Teraz aktorka pochwaliła się swoją najnowszą kreacją.

Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje w pięknym kwiecistym kombinezonie z długimi nogawkami. Stylizacja zachwyca swoimi pięknym wzorem oraz niestandardowym krojem. Co ciekawe, internauci zamiast na kreację aktorki, zwrócili uwagę na jej stopy.

Kasia Cichopek ma na sobie niesamowicie modne w tym sezonie sandałki, które do tej pory ciężko było kupić w polskich sklepach. Mowa o butach z przezroczystymi paskami, które wyglądają, jakby ich nie było. Aktorka wybrała takie na wysokiej słomianej koturnie. Fani nie kryją zachwytu nad stylizacją, a zwłaszcza nad sandałkami gwiazdy.

Zobacz post aktorki:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Jastrząb Post

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.