Aktualizacja: Pojawiło się oświadczenie menadżerki Katarzyny Cichopek. Plotki o planowanej sądowej batalii zostały zdementowane. Więcej TUTAJ

Zbliża się termin pierwszej rozprawy rozwodowej, a tymczasem Kasia Cichopek podjęła nagłą decyzję. Aktorka nieoczekiwanie powzięła działania, które zaskoczyły jej byłego partnera i prawników.

Jeszcze niedawno media donosiły, że (wkrótce) byli małżonkowie wszystkie ustalenia w sprawie opieki nad dziećmi i majątku mają już za sobą. Kasia Cichopek w niedawnym wywiadzie zdradziła, że ich kontakty są ograniczone tylko do niezbędnego minimum, a ich sprawa miała dokonać się polubownie.

Nie wiadomo, co spowodowało nagłą zmianę zdania, jednak z informacji przekazanych przez „Super Express” wynika, że aktorka powzięła zdecydowane kroki, które zaskoczyły zarówno Marcina Hakiela, jak i kancelarię, z której usług korzysta tancerz.

Kasia Cichopek wchodzi na wojenną ścieżkę? Media donoszą o nagłej decyzji gwiazdy

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w ciągu 14 lat małżeństwa i wspólnego budowania kariery zgromadzili znaczny majątek, w którego skład wchodziły m.in. dwa samochody, oszczędności i nieruchomości. Wydawało się, że podział tych dóbr został jasno określony, a para zapieczętowała swoje ustalenia aktem notarialnym.

Termin rozprawy wyznaczono na 25 sierpnia, a aktorka korzystała z usług prawniczki, która prowadziła rozwód jej kolegi z planu, Macieja Kurzajewskiego z Pauliną Smaszcz. Teraz jednak w postawie gwiazdy zaszła nagła zmiana. Kasia Cichopek zmieniła prawnika. Jej wybór padł na mecenasa, który słynie z ostrości i niezwykłej skuteczności.

Prawnik Kasi jest ostry i już dał to odczuć. Niestety, Marcin nie wie, jaki cel ma Kaśka, co chce osiągnąć przez tę nagłą zmianę prawnika. Stara się tym nie przejmować. Ale raczej miło nie będzie – powiedziała na łamach „Super Expressu” osoba ze środowiska byłych partnerów.

Wydaje się, że z jakiegoś powodu aktorka postanowiła podjąć walkę, a w mediach rozpoczęły się spekulacje na temat powodów tej nagłej zmiany. Według informacji, nie chodzi o opiekę nad dziećmi, lecz o sprawy majątkowe.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek


Źródło: Super Express

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl