Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie ze swojego ślubu cywilnego sprzed 23 lat. Kobieta pracuje w branży medialnej, ale dopiero od niedawna działa w mediach społecznościowych.  Fotografia, którą zamieściła na Instagramie, wywołała wiele emocji wśród fanów. Dziennikarka ma na sobie nietuzinkową, jak na ślub, kreację. 

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki to polscy dziennikarze, którzy są ze sobą już od 23 lat. Kobieta nie stroni od pokazywania się w Internecie. Na swoim instagramowym profilu postanowiła zamieścić ślubne zdjęcie z okazji kolejnej rocznicy. Fotografia wzbudziła wiele emocji u prezenterki, a także jej fanów. P.S. niedawno pisaliśmy o innej parze, która swój ślub ma dopiero w planach. Kto to taki? 

Katarzyna Bosacka: ślub 

Ślub jest uroczystością wyjątkową dla wielu par. Ten dzień wspomina się latami, a fotografie pokazuje swoim dzieciom, a nawet wnuczkom. Ślubne zdjęcia wywołują masę emocji, nawet po kilkunastu latach. Katarzyna Bosacka, która swój ślub wzięła już 23 lata temu, w dniu rocznicy, wspominała ten czas na swoich mediach społecznościowych: 

-23 lata temu, a jakby było wczoraj. To akurat zdjęcie ze ślubu cywilnego, bo jesteśmy małżeństwem przedkonkordatowym. Dwa dni później wzięliśmy ślub kościelny. Śmiesznie było. Dwa śluby! – napisała pod opublikowanym zdjęciem. 

  1. Nie żyje kultowy polski aktor. Uwielbialiśmy go za rolę w „Misiu”
  2. Nikt nie spodziewał się takiej decyzji. Od dzisiaj obowiązują kolejne zakazy
  3. Nigdy nie róbcie z nimi dwóch rzeczy. Wystarczy chwila nieuwagi, a konwalie mogą zabić

Małżeństwo Bosackich 

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki to żywy dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje i ma się całkiem dobrze. Na ślubnym zdjęciu opublikowanym przez dziennikarkę, widać Bosacką w nietuzinkowej, bordowej kreacji i zapatrzonego w nią męża. 

Dziennikarka nie stroni od czułości w sieci. Pod zdjęciem widnieją trzy hasztagi, które wyrażają więcej niż tysiąc słów: miłość, rodzina, a także urocze stwierdzenie mój ci on. Pod zdjęciem jest także masa pozytywnych komentarzy: 

-Piękni jesteście. Życzę dalszych wielu lat w zdrowiu, zgodzie i szczęściu – pisze jedna z obserwatorek. My również dołączamy się do życzeń z okazji rocznicy ślubu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ich miłość to przykład dla innych ludzi.

katarzyna bosacka
Fot. instagram.com/katarzynabosacka

Kobieta lubi dzielić się swoim życiem na Instagramie

Katarzyna Bosacka
Fot. instagram.com/katarzynabosacka/

Katarzyna Bosacka jest szczęśliwa u boku swojego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przechodzień znalazł ciało przykryte liśćmi, sprawa jest poważna. Akcja policji, ściągnięto nawet komendanta
  2. Smutny skutek otwarcia szlaków w Polsce. Zdjęcia mówią wszystko
  3. Miasto jest zupełnie wolne od pandemii. Wciąż nie zanotowano tam nawet jednego przypadku
  4. Kotlety ze szpinaku? Może brzmieć dziwnie, ale rozpływają się w ustach. Zrobisz je w kilka chwil
  5. Minister Zdrowia powiedział, jaka jest skuteczność testów na koronawirusa. Nie wszyscy będą zadowoleni
  6. Właśnie opublikowano nowe rozporządzenie dot. epidemii. Co z ruchem granicznym?

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułTVP przekazało nowe informacje dotyczące Kim Dzong Una. Jest apel władz Korei Południowej
Następny artykułPilny apel Rzecznika Praw Dziecka. Chce wprowadzenia ustawy, na której skorzysta wiele rodzin
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.