Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor z dzieckiem. Zrobili jej zdjęcie podczas karmienia, fani oszaleli „Ślicznie Pani z tym maluszkiem „
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 20.03.2021 17:21

Katarzyna Dowbor z dzieckiem. Zrobili jej zdjęcie podczas karmienia, fani oszaleli „Ślicznie Pani z tym maluszkiem „

Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor opublikowała na swoim profilu zdjęcie z malutkim dzieckiem. Prezenterka została uwieczniona w pięknym kadrze podczas karmienia nieznajomego maluszka. Na widok tej rozczulającej fotografii fani wręcz oszaleli. Posypały się komentarze przepełnione pozytywnymi emocjami.

Na oficjalnym profilu Katarzyny Dowbor pojawiło się zdjęcie, na którym prezenterka pozuje z malutkim dzieckiem. Z opisu pod fotografią dowiadujemy się, że została ona zrobiona na planie programy Nasz nowy dom.

Katarzyna Dowbor karmi niemowlę

Katarzyna Dowbor to multizadaniowa kobieta, co udowodniła już niejednokrotnie w programie Nasz nowy dom, jak i poza nim. Teraz na jej oficjalnym profilu ukazało się zdjęcie, które jeszcze bardziej uwypukla jej wyjątkowe zdolności.

Na Instagramie Katarzyny Dowbor pojawiło się zdjęcie, na którym prezenterka pozuje wraz z noworodkiem. Niestety, nie wiadomo do kogo należy dziecko. Możemy jedynie domyślać się, że być może to pociecha kogoś z ekipy lub uczestnika programu Nasz nowy dom.

Pod zdjęciem Katarzyna Dowbor zamieściła krótki opis:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Czasami na planie programu Nasz Nowy Dom dzieją się rzeczy zaskakujące. Prowadząca nie tylko prowadzi program, ale także musi czasami nakarmić niemowlę!

Fani byli zachwyceni niecodziennym widokiem prezenterki. Posypały się bardzo życzliwe komentarze.

Katarzyna Dowbor zachwyciła fanów

Pod zdjęciem z maleńkim dzieckiem fani zasypali prezenterkę masą pytań. Wiele osób pytało, czy dziecko należy do samej Katarzyny Dowbor. Inni zaś podejrzewali, że bym może prowadząca program Nasz nowy dom została kolejny raz babcią.

-Czy to niemowlę wspaniałej prowadzącej? – pisała jedna z internautek.

-Babcia Kasia! – stwierdziła kolejna.

Katarzyna Dowbor nie odpowiedziała jednak na pytania swoich fanów i pozostawiła ich w niewiedzy. Jedno jest jednak pewne, prezenterka wygląda niezwykle uroczo z dzieckiem!

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com