Katarzyna Dowbor znana jest ze swojego wielkiego serca i bezinteresowności. Prowadząca program „Nasz nowy dom” niejednokrotnie dostarczała telewidzom masę wzruszeń i emocji. Teraz gwiazda pochwaliła się prezentem, który otrzymała od jednej z uczestniczek show.

Na swoim profilu na Instagramie prezenterka zamieściła drobny upominek, który otrzymała od małej dziewczynki. Wzruszający podarunek naprawdę chwyta za serce.

Wzruszające momenty Katarzyny Dowbor w programie „Nasz nowy dom”

Prezenterka nie może obecnie narzekać na brak pracy i obowiązków zawodowych. Przez cały lipiec prowadząca program „Nasz nowy dom” realizowała się na planie swojego show i razem z ekipą remontową odwiedziła wiele rodzin potrzebujących pomocy. Niedawno na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiła się zapowiedź wrześniowego sezonu, która ukazywała najbardziej wzruszające momenty, które już jesienią będziemy mogli oglądać na Polsacie (więcej TUTAJ).

Teraz dziennikarka dostarczyła swoim fanom kolejnych powodów do wzruszeń. Wszystko z powodu nieoczekiwanego prezentu, który otrzymała na planie show od jednej z uczestniczek.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się nieoczekiwanym prezentem

Na swoim profilu na Instagramie dziennikarka zamieściła zdjęcie, przedstawiające nieoczekiwany upominek, jaki ekipa programu „Nasz nowy dom” otrzymała od jednej z uczestniczek show. Katarzyna Dowbor nie kryła wzruszenia na widok rysunku małej dziewczynki, przedstawiającego nie tylko samą prezenterkę, ale również wszystkich znanych z formatu telewizyjnego architektów.

Uczestniczka show postanowiła na swój sposób podziękować ekipie remontowej i przygotowała dla nich własnoręcznie narysowany portret. Na rysunku możemy rozpoznać między innymi Katarzynę Dowbor, Martę Kołdej, Martynę Kupczyk, Macieja Pertkiewicza oraz Wojciecha Strzelczyka.

-Nasza mała bohaterka Kasia zrobiła nam taką niespodziankę — czytamy podpis pod zdjęciem rysunku na Instagramie.

Zobacz zdjęcie:

Katarzyna Dowbor
Instagram/katarzyna_dowbor_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor obawia się nadchodzącej zimy. Wszystko przez aktualną sytuację w Polsce
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.