Kinga Rusin: kosmetyki gwiazdy biją rekordy popularności. Dziennikarka kilka lat temu wykreowała markę Pat&Rub. Polki oszalały na punkcie tych ekologicznych kosmetyków. Dlaczego te produkty są tak zachwalane? Skąd u dziennikarki pomysł na własną linię kosmetyków? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Kinga Rusin: kosmetyki słynnej prezenterki Dzień dobry TVN znikają w mgnieniu oka. Co sprawiło, że marka kosmetyków zyskała taką sławę? Dlaczego te produkty są tak wyjątkowe? Dowiecie się tego w poniższym artykule! Kinga Rusin od wielu lat jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN. Możemy ją oglądać w telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN, przez wiele lat zasiadała w jury programu You Can Dance, a obecnie jest prowadzącą hitowego programu Agent. Rusin to prawdziwa kobieta renesansu, bo nie jest związana wyłącznie z telewizją. Kilka lat temu przepiękna gwiazda stworzyła markę naturalnych kosmetyków o nazwie Pat&Rub. 

Dlaczego kosmetyki Pat&Rub są tak wyjątkowe?

Na wyjątkowość marki kosmetyków ekologicznych składa się wiele czynników. Jednym, a zarazem najważniejszym, o którym tak chętnie wspomina sama założycielka, jest naturalność. Produkty działają nie tylko szybko, lecz także skutecznie, pozostawiając skórę nieskazitelnie miękką i gładką na wiele godzin.

Idealna konsystencja, naturalne składniki, bogactwo witamin i minerałów to tylko niektóre cechy, które charakteryzuję tę luksusową markę. Ogromnym plusem Pat&Rub jest to, że nie testuje produktów na zwierzętach. Kinga Rusin jest znana z poruszania tematów ważnych społecznie. Bliska jej jest ochrona przyrody, dlatego głośno wypowiada się na temat karygodnego testowania kosmetyków na zwierzętach.

Kinga Rusin: kosmetyki gwiazdy podbiły rynek!

Jeśli ochrona przyrody nie jest wam obca, a jednocześnie zależy wam na skutecznych, sprawdzonych kosmetykach o wspaniałych składach i natychmiastowym działaniu, powinniście przetestować kosmetyki Pat&Rub.

Nie będziecie żałować, a wasza skóra wam za to podziękuje i odwdzięczy się zdrowym blaskiem! W swojej ofercie Pat&Rub ma szeroką gamę kosmetyków, przeznaczonych dla każdego typu skóry. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a w razie wątpliwości możecie posłużyć się szczegółowymi opisami na stronie producenta. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga rusin: kosmetyki
instagram.com @kingarusin

Kinga Rusin wykreowała markę kosmetyczną.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNetflix: Nie otwieraj oczu to film, który zapoczątkował niebezpieczny trend. Platforma ostrzega widzów
Następny artykułJadwiga Grabowska zmieniła oblicze polskiej mody. Kim była polska Coco Chanel?