Kinga Rusin nie miała pojęcia, jakie zmiany szykują się w Dzień Dobry TVN? Gdy zobaczyła oświadczenia Magdy Mołek i Marcina Mellera, była w szoku! Gwiazda nie mogła uwierzyć własnym oczom! Zostawiła wymowny komentarz: Mam nadzieję, że to Prima Aprilis.

Kinga Rusin nie wiedziała, że jej koledzy odchodzą z programu? Gdy weszła na Instagram zamarła. Myślała, że informacje o odejściu Mołek i Mellera to żart! Co dzieje się w redakcji DDTVN i co z innymi programami Magdy i Marcina?

Kinga Rusin nie wiedziała co dzieje się w Dzień Dobry TVN

Choć od jakiegoś czasu mówiło się, że dwójka prowadzących ma odejść z Dzień Dobry TVN, to do niedawna nie wiedzieliśmy, o kogo chodzi. Wygląda na to, że nawet Kinga Rusin nie znała nazwisk! Dlaczego zrobiono z tego taką tajemnicę? Na razie niewiele wiadomo w tej sprawie. Z oficjalnych stanowisk nie można dowiedzieć się zbyt wiele. Pojawiły się one zarówno na profilu Mołek, jak i Mellera. Posty skomentowało wiele osób, w tym koleżanka pary.

– Magda, czytam i czytam, i mam nadzieję, że to Prima Aprilis… Żartujesz, prawda? – pisała zaskoczona Kinga Rusin. 

Dlaczego byli już prowadzący ukrywali swoje odejście przed innymi prowadzącymi? Na razie nic na ten temat nie wiadomo, a sprawa jest dość intrygująca. Trwają poszukiwania aż dwóch par, które zastąpią Mołek i Mellera. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Prowadzący Dzień Dobry TVN są w szoku

Najwyraźniej zaskoczeni byli też Anna Kalczyńska i Piotr Kraśko, którzy żegnali się z kolegami z pracy na Instagramie. Anna Kalczyńska zachęcała też widzów, aby ci odwiedzali profile Mołek i Mellera i dziękowali im za lata obecności w DDTVN. Przyznała, że gdyby to ona odchodziła z programu, to chciałaby, aby widzowie miło ją wspominali.

Mołek i Meller odchodzą z TVN? Zarówno Magda, jak i Marcin zostają w stacji. Magda nadal będzie prowadziła program W roli głównej na TVN Style oraz poprowadzi Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. Meller natomiast w dalszym ciągu będzie prowadził Drugie śniadanie mistrzów na TVN24.

Do wczoraj prowadzącymi śniadaniówkę byli: Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Filip Chajzer i oczywiście Magda Mołek oraz Marcin Meller. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na informację, kto dołączy do grona obecnych prowadzących.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Rusin
instagram.com/magda_molek

Kinga Rusin nie miała pojęcia, jakie zmiany szykują się w DDTVN!

Kinga Rusin
instagram.com/magda_molek

Dziennikarka była w szoku, gdy dowiedziała się, że Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Kalczyńska komentuje odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Jej słowa mówią wszystko
  2. Piotr Adamczyk wziął ślub! Kim jest jego żona? Dzieli ich 19 lat
  3. Marek Włodarczyk z partnerką. Jest od niego 36 lat młodsza, zdążyli się już zaręczyć
  4. Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie synka. Christopher jest coraz większy
  5. Agnieszka Chylińska w słynnym wywiadzie z 2004 roku powiedziała kilka mocnych słów o celebrytach.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.