Małgorzata niedawno dowiedziała się, że jej mąż ją zdradza. Kobieta już wcześniej coś podejrzewała, ale dopiero teraz znalazła niezbite dowody na niewierność ukochanego. Postanowiła wysłać wiadomość do jego kochanki i nie szczędziła przy tym ostrych słów.

Małgorzata i Marek są młodym małżeństwem z niewielkim stażem. Tym bardziej żona zdziwiła się, kiedy zobaczyła, że jej mąż coraz częściej wisi na telefonie, wychodzi do innego pokoju, kiedy odbiera telefon i znika popołudniami. Powodem tych wszystkich tajemniczych zachowań była oczywiście kochanka.

Kochanka dostała wiadomość od zdradzanej żony

Małgorzata nie należy do naiwnych i wiedziała, że coś się święci. Była już prawie pewna i potrzebowała zdobyć tylko niezbity dowód. Sama nie mogła uwierzyć, że jej mąż jest aż taki nieuważny.

Okazało się, że mężczyzna zostawił włączony telefon, a sam poszedł wziąć prysznic. Gosia nie zastanawiała się długo i chwyciła za urządzenie, aby odnaleźć wiadomości, które, była tego pewna, wysyłał do kochanki.

Nie musiała długo szukać, bo jak widać, Marek nawet nie chciał się za specjalnie wysilać, aby ukryć swój romans. Ostatnia wiadomość od tajemniczej kobiety brzmiała:

Jasne kociaku, czekam. Mam nadzieję, że twoja żoneczka nie przyuważy, jaki chodzisz napalony.

To dla zdradzanej żony było już za wiele. Małgorzata miała bardzo mało czasu, aby coś wymyślić, więc na poczekaniu napisała:

Hej kochanek zaraz wróci 🙂 Żoneczka przyuważyła, ponieważ twój koteczek jest niezwykle głupi. Pilnuj kochanka, ostatnio słabo pilnowałaś, już wiem, dlaczego tak długo wisi na telefonie.

Małgosia nie dostała żadnej odpowiedzi, widocznie kochanka męża nie wiedziała co jej odpisać. Jednak zaraz się zreflektowała, że zapomniała o podstawowych zasadach kultury.

Tak w ogóle to się nie przywitałam, Małgosia z tej strony. Marek jakoś mi o tobie nie opowiadał, może dasz się zaprosić na kawę we trójkę? — zapytała.

Żona nie dała za wygraną i wysłała wiadomość jeszcze do męża kochanki

Chyba nietrudno sobie wyobrazić co było, gdy Marek wrócił spod prysznica. Żona wszystko mu wygarnęła i prosto w twarz powiedziała, że wie o jego romansie. Jednak chyba reakcja mężczyzny była najbardziej oburzająca, ponieważ powiedział:

No w końcu, już nie wiedziałem co mam robić, abyś się domyśliła.

Małgosia nie wiedziała, co mu odpowiedzieć, nie mogła uwierzyć w taką bezczelność i unikanie odpowiedzialności za swoje czyny. Szybko okazało się, że kochanka Marka jest jego koleżanka z pracy.

Tak się składało, że Marta była podwładną jej męża i miała do niego numer. Postanowiła, że w akcie zemsty, do niego również napisze wiadomość. Była pewna, że kochanka jej małżonka nie chce rozstawać się ze swoim ukochanym, ponieważ mężczyzna był bardzo zamożny.

Hej Piotr, chciałam ci tylko napisać, że TWOJA żona zdradza cię z MOIM mężem. Historia jest tak absurdalna, że zapraszam cię na winko, może razem zapijemy smutki? — napisała.

Zdrada zawsze wyjdzie na jaw i nie ma co oszukiwać drugiej osoby.

Polecane przez redakcję Lelum:

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl