Koń z połamanymi nogami znalazł się na środku autostrady. Następnie nieszczęśliwie się poślizgnął, na skutek czego połamał sobie nogi. Na miejscu wypadku trwa akcja służb ratunkowych. Z informacji podanych przez polsatnews.pl, wynika, że do zdarzenia doszło na autostradzie A2 w kierunku Warszawy między węzłami Modła i Konin Wschód. 

Koń wybiegł na drogę. Poznański oddział GDDKiA informuje, że zdarzenie miało miejsce w sobotę przed południem na wysokości miejscowości Żdżary. Wypadek spowodował ogromne utrudnienia na autostradzie. Kierowcy utknęli w korku. 

Koń połamał nogi na autostradzie

Jak podaje polsatnews.pl, koń był przewożony przez właściciela na zawody. W pewnym momencie zaczął być niespokojny, dlatego mężczyzna zatrzymał się, by sprawdzić, co się dzieje. Wtedy zwierzę wybiegło na drogę i połamało nogi.

Nie wiadomo, do kiedy potrwają utrudnienia. Jak podaje polsatnews.pl, korek sięga już kilku kilometrów, a kierowcy, którzy w nim utknęli, od ponad godziny czekają na przejazd.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Gratulacje, gwiazda „Gogglebox” została mamą. Znamy płeć i imię dziecka
  2. PILNE: Właściciel schroniska w Radysach i jego syn mogą wyjść na wolność. Ustalono kaucję
  3. Przez 23 lata zapuszczała paznokcie. Widok odbiera mowę, tylko dla osób o mocnych nerwach

Koń został uśpiony 

Na miejsce wydarzenia wysłano kilka zastępów PSP i OSP. Z najnowszych informacji wynika, że pojawił się też weterynarz. Niestety, musiał uśpić rannego konia.

Apelujemy do wszystkich kierowców, jadących w tamtym kierunku o ostrożność, a do wszystkich uczestniczących w wydarzeniu, o cierpliwość.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. W schronisku w Radysach odkryto kolejne zwłoki zwierząt. Były zakopane w ziemi, porażające szczegóły
  3. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć
  4. RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe
  5. 6 kobiecych cech, których najbardziej pożądają mężczyźni. Masz je? Nie będą w stanie ci się oprzeć
  6. Rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w górach. W domu odkryli niezwykłą prawdę

Źródło: polsatnews.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.