Kot ukrył się w nietypowym miejscu podczas wizyty u weterynarza. Z pewnością był zdeterminowany, skoro wybrał tak ciekawy sposób na ukrycie się. Kryjówka, którą wybrał bardzo rozbawiła zarówno właściciela, jak i lekarza!

Kot usilnie próbował schować się przed weterynarzem. Wybrał najdziwniejsze miejsce, które, niestety okazało się nieskuteczne! Doceniamy starania kociaka, które są naprawdę zabawne. Idealnie wpasował się w tło i ciałem i kolorem swojej sierści. 

Kot schował się przed weterynarzem

Koty uwielbiają chować się w dziwnych miejscach. Puste kartony po ubraniach, walizki, buty, a nawet pralka — każde miejsce, w którym przestrzeń jest ograniczona to miejsce idealne. Ten kot, prawdopodobnie rasy brytyjskiej, przeszedł jednak samego siebie. Podczas wizyty u weterynarza, postanowił uciec i schować się w bezpiecznym miejscu. Po chwilowej wędrówce wcisnął się pomiędzy dokumenty, w wolną przegródkę organizera biurowego. Wpasował się idealnie i faktycznie, można byłoby go nie zauważyć, gdyby nie fakt, że zrobił to na oczach właścicieli i lekarza weterynarii!

Koty uwielbiają się chować 

Ta wizyta u weterynarza z pewnością przejdzie do historii. Kot wygląda na przestraszonego i zdesperowanego, kiedy zajmuje miejsce w organizerze biurowym. Nic dziwnego, że starał się schować, ponieważ tak zazwyczaj zachowują się koty, kiedy nie czują się bezpieczne. Wideo robi furorę w internecie, a szary kot staje się powoli gwiazdą. To, co robi, rozbawi was do łez! Film z wydarzenia obejrzało już prawie 78 tysięcy osób. Ludzie podziwiają spryt i inteligencję kocura i twierdzą, że koty rządzą światem. Życzymy temu inteligentnemu kotu, aby następnym razem udało się uniknąć wizyty w gabinecie weterynarza!

Zobacz wideo: 

Zobacz zdjęcia: 

kot
unsplash.com — Mikhail Vasilyev

Kot zrobił coś zabawnego podczas wizyty u weterynarza.

kot
unsplash.com — Eric Han

Schował się w organizerze biurowym. 

kot
unsplash.com — keiron castellanos

Teraz podbija internet!

ZOBACZ TEŻ:  

  1. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami! Ich dzieci są niesamowite
  2. Kobieta zrobiła coś niewybaczalnego kotu. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera
  3. Kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia [WIDEO]
  4. Pies został ranny w pożarze. Teraz pomaga innym w zmierzeniu się z traumą
  5. Starsza kobieta dokarmiała bezdomne koty. Trafiła za to do więzienia

Źródło: tweetcat.net

Poprzedni artykułEwa Wachowicz w bikini. Ciało 49-letniej gwiazdy wzbudziło zachwyt „Anioł”
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra w doborowym towarzystwie. Wiemy, z kim