Królowe życia to absolutny hit stacji TTV. Cała polska żyje losami uczestników show. Ostatnio najgłośniej stało się o Gabrielu Sewerynie i Rafale Grabiasie, a to za sprawą ich rozstania i domniemanego romansu jednego z nich. Emocjonalne rozterki tej dwójki fani programu śledzą za pośrednictwem Instagrama. Teraz Gabriel opublikował kolejne zdjęcie, pokazując swoje cierpienie po rozstaniu.
Najgłośniejsze rozstanie ostatnich czasów, to bez wątpienia rozstanie Gabriela i Rafała z programu Królowe życia. W dużej mierze działo się ono na Instagramie. Dzisiaj Gabriel nie kryje się ze swoim smutkiem i emocjami, związanymi z brakiem Rafała obok niego.
Gabriel z programu Królowe życia cierpi po rozstaniu
Gabriel opublikował na swoim Instagramie smutne zdjęcie. W jego opisie czytamy, że gwiazda na jakiś czas opuściła Warszawę. Liczy jednak na pozytywny obrót spraw. Czy tak się stanie?
– Hej, pytacie co u mnie. Na jakiś czas musiałem opuścić Warszawę. Pozbierać myśli, uporządkować zaległe sprawy… – zaczął wpis Gabriel.
– Mam nadzieję, że teraz wszystko ułoży się, jak należy. Sprawy sercowe też. Jakoś tak w domu pusto i dziwnie bez Rafała – czytamy na Instagramie gwiazdora.
Fani wspierają Gabriela z programu Królowe życia
Pod zdjęciem Gabriela czytamy wspierające go komentarze:
– Trzymam kciuki za Was.
– Szkoda, bo jesteście moją ulubioną parą z TTV.
– Tworzycie super parę, może nie wszystko stracone. Życzę Wam szczęścia – czytamy pod postem.
Widzowie popularnego programu ewidentnie nie mogą się pogodzić z tym medialnym rozstaniem. Czy panowie mają jeszcze szansę na dobre zakończenie? O tym najpewniej przekonamy się już niebawem na antenie TTV.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
królowe życia
fot. www.instagram.com/gabriel_seweryn

Gabriel opublikował smutne zdjęcie.

Królowe życia
Fot. screen instagram.com/rafalgrabias

Rafał nie pozostaje mu dłużny – na swoim Instagramie także publikuje smutne zdjęcia.

królowe życia
fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Fani programu nie mogą się pogodzić z rozstaniem pary.

ZOBACZ TEŻ:
źródło: pudelek.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.