Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy wciąż cieszą się zainteresowaniem mediów. Para spędzała urlop na Mazurach – tam przyłapali ich dziennikarze. 

Aleksander Kwaśniewski od lat nie jest już prezydentem Polski, ale wciąż cieszy się popularnością, a reporterzy śledzą każdy jego krok. Podobnie jest z Jolantą Kwaśniewską, która ma nieoficjalny tytuł ulubionej pierwszej damy Polaków.

Kwaśniewscy pojechali na Mazury – wolny czas postanowili spędzić na romantycznym wodnym rejsie. Jolanta Kwaśniewska w kostiumie kąpielowym cieszy się słońcem, a za sterami łódki „Czapla” siedzi Aleksander. 

Jolanta Kwaśniewska na wakacjach

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziennikarze SuperExpressu przyłapani ich na wodnych rozrywkach. Otoczenie jest sielskie – dookoła nie widać innych ludzi, a od lądu łódkę prezydenckiej pary oddzielają wysokie trzciny. 

Na zdjęciach SuperExpressu można zobaczyć Jolantę Kwaśniewską w niespotykanej na co dzień, prywatnej odsłonie! Zazwyczaj była pierwsza dama występuje w eleganckich, klasycznych strojach.

Tym razem Jolanta Kwaśniewska była ubrana w jednoczęściowy, czarno-biały kostium kąpielowy. Widać, że nawet na wakacjach wygląda bardzo szykownie. W pewnym momencie postanowiła skorzystać z ciepłej pogody i wskoczyła do wody!

Kiedy żona pływała lub opalała się, Aleksander Kwaśniewski kierował łodzią, a ich pies obserwował okolicę. Zazrościmy im takiego relaksu!

Zdjęcie Kwaśniewskich na łódce na Mazurach, zrobione przez reporterów SuperExpressu:

Źródło zdjęcia: SuperExpress. Link do artykułu oryginalnego: „Kwaśniewscy nakryci na łódce. 66-letnia Jolanta nie mogła się powstrzymać! Zrobiła to”

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję. Twierdzi, że PiS niedługo odda władzę