Labrador to charakterystyczna rasa. Ratownicy, którzy uratowali kilka czarnych szczeniaków, byli pewni, że w ich aucie znajdują się właśnie małe labradorki. Gdy specjalista zdradził im, co to za zwierzęta, dosłownie zaniemówili. Prawda okazała się zupełnie inna.

Ratownicy dostali informację, że w jednym z kanałów burzowych zaklinowały się szczeniaczki. Pomimo usilnych prób samodzielnie nie dałyby rady się stamtąd wydostać. Strażnicy natychmiast udali się na miejsce i przystąpili do akcji ratunkowej. Mieli pełną świadomość, że w tej sytuacji każda sekunda jest na wagę złota. W grę wchodziło życie malutkich i bezbronnych piesków.

Szczeniaki były uwięzione

Strażnicy z Kolorado, czyli jednym z trzech Stanów USA, otrzymali niepokojące zgłoszenie. W kanale burzowym znaleziono szczeniaki, które nie potrafiły się samodzielnie wydostać na zewnątrz. Ratownicy w mgnieniu oka udali się więc na miejsce i rozpoczęli kolejną bohaterską akcję ratunkową.

Na miejscu dostrzegli 8 małych szczeniaków o kruczoczarnym zabarwieniu. Byli oni wręcz przekonani, że ratują psy rasy labrador. Kiedy udało im się je wydostać na powierzchnię upewnili sie, że życiu zwierzaków nie zagraża żadne niebezpieczeństwo i udali się do pobliskiej kliniki weterynaryjnej.

  1. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  2. Kwarantanna w Polsce zostanie zaostrzona. Kolejne sklepy i miejsca zamknięte dla obywateli
  3. Wakacje mogą zostać skrócone. Jest oficjalne stanowisko Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

To wcale nie labrador

Specjaliści, którzy zajęli się zwierzakami, po dokonaniu skrupulatnych badań przekazali ratownikom wstrząsające wieści. Tym razem nie dotyczyły one jednak stanu zdrowia zwierzaków!

– Zabrali je do kliniki i wtedy jeden z weterynarzy powiedział do nich: Nie, to nie są labradory, to są lisy. Strażacy byli całkowicie zszokowani – powiedział Brian Vaughn, kapitan Straży Pożarnej.

Pracownicy kliniki wytłumaczyli im, że w tym okresie następuje aktywne i wzmożone rozmnażanie tych zwierząt. Ze względu na przyzwyczajenia tego gatunku, życie maluchów często jest zagrożone. Ciemne szczeniaczki okazały się lisimi dziećmi!

ZOBACZ TUTAJ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  2. Kotek wszedł w kałużę farby. Niechcący udekorował cały dom
  3. Miejska kamera nagrała, jak mężczyzna krzywdzi psa na ulicy. Media nagłośniły sprawę
  4. Niemowlę nie mogło zasnąć. Z pomocą przyszedł kot, zrobił coś uroczego

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułFatalne doniesienia mediów, koronawirus wrócił do Wuhan. Wszyscy myśleli, że to koniec, ale jest nowy chory
Następny artykułMłody chłopak zachorował na koronawirusa. Opisał symptomy, wcale nie są dużo łagodniejsze u młodych
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.