Leki stały się argumentem wykorzystanym przez internautkę atakującą Michała Piroga. Celebryta jest mocno zaangażowany w walkę o prawa zwierząt i często porusza temat w mediach społecznościowych. Internautka postanowiła oskarżyć prezentera o hipokryzję. Michał Piróg szybko jej odpowiedział.

Internauci zawsze są gotowi szybko wytknąć brak konsekwentności u celebrytów. Tym razem Michał Piróg stał się ofiarą krytyki. Na Instagramie zarzucono mu, że leki, których najprawdopodobniej używa, są testowane na zwierzętach.

Michał Piróg w ogniu krytyki

Michał Piróg z okazji Halloween postanowił podzielić się z obserwującymi go na Instagramie fanami przemyśleniami na temat kosmetyków używanych do wykonania makijażu do przebrania.

–  Wielu influencerów pokazuje halloweenowe makijaże. Przy okazji reklamując masę kosmetyków również tych testowanych na zwierzakach — napisał Michał Piróg. — Tak to naprawdę straszne. Dla wpływu i zysku producenci nie patrzą jaką krzywdę robimy zwierzakom. To nie makijaż — tego się zmyć nie da… 

Internautka postanowił jednak pod postem zaatakować celebrytę, a za podstawowy argument obrała leki.

– Na takiej zasadzie to ludzie będą umierali, bo lekarstwa też są testowane na zwierzętach. Więc jeśli pan jest chory to niech pan nie bierze lekarstw, bo też są testowane na zwierzętach. To jest jedyny sposób, by żyć — napisała w komentarzu.

michał piróg leki
instagram.com/michalpirog

Czy leki są testowane na zwierzętach?

Tak, niektóre leki są testowane na zwierzętach. Istnieje wymóg prawny zastępowania testowania na zwierzętach – zawsze, kiedy jest to możliwe – przez metody niewymagające zaangażowania świadomych istot. Michał Piróg postanowił użyć tego argumentu, aby stawić czoła krytyce.

Bzdura — odpowiedział celebryta. – Istnieje wiele metod badawczych różnych od wiwisekcji (która nie jest miarodajna ze względu na różnice międzygatunkowe) istnieją alternatywy jak badanie na tkankach, symulacja komputerowa itd.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał piróg leki
instagram.com/michalpirog

Michał Piróg znalazł się w ogniu krytyki.

michał piróg leki
instagram.com/michalpirog

Internautka stwierdziła, że leki używane przez celebrytę są również testowane na zwierzętach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Monika Zamachowska skomentowała zwolnienie z TVP. Mocne oświadczenie gwiazdy
  3. Okropne informacje o dzieciństwie dzieci Magdy Gessler. Jej syn wyznał wszystko
  4. Jak wygląda grób Anny Przybylskiej? Widok wywołuje wzruszenie
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułBrat z siostrą zaczynają śpiewać największy hit Adele. Ich wykonanie zachwyciło świat
Następny artykułSiostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.