M jak miłość to serial, którego aktorzy zostawali gwiazdami i znajdowali zatrudnienie w wielu kolejnych produkcjach. Jedna z nich postanowiła jednak na karierę w innej dziedzinie. Teraz ma zostać szefową komisji rodziny. Czy na przeszkodzie stanie romans, który miała w przeszłości?

Dominika Chorosińska zrobiła błyskawiczną karierę w polityce po odejściu z M jak miłość. Z listy Prawa i Sprawiedliwości udało jej się wejść do sejmu. Czy teraz zostanie szefową komisji rodziny? Informator portalu wpolityce.pl twierdzi, że PiS rozważa jej kandydaturę.

Gwiazda M jak miłość szefową komisji rodziny?

Dominika Chorosińska kilka lat temu grała w serialu M jak miłość. Postanowiła jednak porzucić karierę aktorską na rzecz kariery w polityce. Rok temu gwiazda bezskutecznie startowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dominika Chorosińska nie zraziła się jednak porażką i w wyborach do parlamentu udało jej się odnieść sukces.

Teraz portal wpolityce.pl donosi o kolejnym etapie w karierze politycznej posłanki. Według źródeł portalu Dominika Chorosińska ma zostać szefową komisji rodziny.

dominika figurska zdrada
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Dominika Chorosińska na czele komisji?

Prawo i Sprawiedliwość ma zamiar doprowadzić do usunięcia Magdaleny Biejat z klubu Lewicy ze stanowiska szefowej komisji rodziny. Według doniesień posłankę z partii Razem ma zastąpić Dominika Chorosińska.

Informacja oburzyła internautów wciąż pamiętających o romansie, którego dopuściła się gwiazda M jak miłość. Dominika Chorosińska sama opowiadała o swojej zdradzie w mediach. Udało jej się jednak zażegnać kryzys w małżeństwie. Od tego czasu posłanka wróciła na łono Kościoła i głosi prawicowe poglądy w mediach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Gwiazda M jak miłość ma zostać szefową komisji rodziny.

m jak miłość
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Dominika Chorosińska mocno zaangażowała się w politykę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Dorota Szelągowska pokazała garderobę. Gwiazda zachwyciła gustem i zaskoczyła ogromną ilością butów
  3. Małgorzata Braunek miała romans ze znanym gwiazdorem. Zaszła z nim w ciążę, gdy miała jeszcze męża
  4. Wielka radość w życiu Majki Jeżowskiej. Do gwiazdy spływają setki gratulacji
  5. Dom Anny Kalczyńskiej robi wrażenie. Gwiazda DDTVN pokazała luksusowe wnętrza
  6. Idole nastolatek skazani za zbiorowy gwałt. Dwóch piosenkarzy pop wykorzystało nieprzytomne kobiety
  7. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.