W 2007 roku otrzymał tytuł Najpiękniejszego 2006, przyznany przez czasopismo „Viva!”. Występuje zarówno w Teatrze Telewizji, jak i w najsłynniejszych hitach telewizyjnych i serialowych, jak „Czas Honoru” czy „Dywizjon 303” oraz „Diagnoza”. Wiecie, kto to?

Jeśli zgadliście, że na zdjęciu jest Maciej Zakościelny, gratulujemy spostrzegawczości! Aktor bardzo zmienił się od czasów dzieciństwa i już w niczym nie przypomina pucołowatego malucha z fotografii.

Maciej Zakościelny – od kluski do przystojnego aktora

Zakościelny ma na koncie bardzo wiele wyrazistych ról. Nie boi się żadnych gatunków filmowych – grał w tak różniących się od siebie produkcjach, jak komedia romantyczna „Tylko mnie kochaj”, dramat wojenny „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” i serial medyczny „Diagnoza”.

Jego ostatnie role to serial kryminalno-psychologiczny „Rysa”, 4 część komedii „Kogel mogel” (1988) – „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4” oraz komedia muzyczna „Jak zostać gwiazdą?”.

Jakiś czas temu aktor wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z dzieciństwa. Podpisał je:

– Spotkania na najwyższym… stole. Stół od zawsze był centralnym miejscem w moim rodzinnym domu. To przy nim, a czasem wręcz na nim, działy się najważniejsze dla nas rzeczy. I tak zostało do dzisiaj.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów. Wpis skomentowała nawet aktorka Grażyna Wolszczak. Napisała:

– Ranyyy. Czyli że nigdy nie wiadomo? I nie wolno nikogo skreślać? Żadnej kluski? Bo może z niej wyrosnąć polski Brad Pitt 😀 Love.

Sami przyznajcie – aktor przeszedł niezłą metamorfozę!

Źródło: Polki.pl, Instagram, filmweb.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sen o śmierci bliskiej osoby. Mało kto zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę oznacza
  2. Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest już na antenie. Zaliczył wielką wpadkę
  3. Zasiewska wysyłała wstrząsające wiadomości do Koterskiego. Prawda wyszła na jaw