Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna opublikowała oświadczenie. „Moi najbliżsi wiedzą, co przeżyłam”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.12.2021 22:32

Magda Narożna opublikowała oświadczenie. „Moi najbliżsi wiedzą, co przeżyłam”

Magda Narożna
Fot. facebook.com/magdalena.narozna.7

Magda Narożna, jedna z założycielek zespołu Piękni i Młodzi, wydawała właśnie pilne oświadczenie w sprawie jej byłego męża. Dawid Narożny opublikował wczoraj nagrania z dramatycznych scen, do jakich doszło po występie na „Sylwestrze marzeń z Dwójką” w Zakopanem w 2019 roku.

Magdalena Narożna i Dawid Narożny założyli zespół Piękni i Młodzi w 2012 roku. W czerwcu 2019 para poinformowała o rozwodzie. Kilka miesięcy później, po koncercie sylwestrowym, doszło do awantury, w wyniku której mężczyzna został wydalony z zespołu.

Magda Narożna komentuje nagrania opublikowane przez byłego męża

Magdalena Narożna udzieliła ostatnio wywiadu, w którym sytuację, w wyniku której doszło do awantury między nią a Dawidem Narożnym nazwała „potyczkami niedojrzałego osobnika”.

Dawid Narożny zareagował bardzo gwałtownie. Opublikował nagrania monitoringu z pamiętnej nocy, które sam nazwał „potyczkami pewnej niezrównoważonej pani”. Na filmach widać konfliktowe sceny między parą oraz ich nowymi partnerami.

W odpowiedzi na te materiały Magda Narożna opublikowała na Instagramie oświadczenie. Wspomina w nim, że materiały są nieprawdziwe i zmanipulowane:

– W związku z kolejnymi, naruszającymi moje dobra osobiste nieprawdziwymi i zmanipulowanymi materiałami oraz wypowiedziami udostępnianymi przez mojego byłego męża oświadczam, iż nie będę publicznie odnosić się do tych oszczerstw i ich komentować.

Wokalistka dodaje też, jak wyglądały jej relacje z byłym mężem:

– Wielokrotnie na przestrzeni ostatnich lat ignorowałam kierowane w moją stronę przez byłego męża publiczne złośliwości oraz znieważenia. – wyznaje Narożna.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi zaznacza też, że portale społecznościowe to nie miejsce do roztrząsania swoich racji. Mówi:

– Zarówno ja, jak i moi najbliżsi wiedzą jak faktycznie wyglądała przeszłość, co przeżyłam i jaką osobą wbrew tym pomówieniom jestem.

Źródło: pomponik.pl, onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”