Małgorzata Foremniak to prawdziwa dama na naszych ekranach. Zawsze wystylizowana i zadbana, teraz pokazała naturalną twarz — bez makijażu i filtrów, z nieładem na głowie. Tak wygląda piątkowy poranek w wykonaniu gwiazdy. Pod zdjęciem spłynęła lawina komentarzy.

Małgorzata Foremniak zdecydowanie nie należy do aktorek, które w każdej roli wyglądają tak samo. Od gniewnej kochanki króla Popiela, poprzez specjalistkę w szpitalu w Jeleniej Górze, aż po babcię, którą możemy zobaczyć na Instagramie — gwiazda nie boi się odważnych charakteryzacji i wymagających ról.

Jednak poza planem zawsze prezentuje się nienagannie. Czy to na ściance, czy na fotelu jurorskim, czy też na łódce podczas rejsu po rzece, artystka zachwyca eteryczną urodą i perfekcyjnymi stylizacjami.

Potargana Małgorzata Foremniak bez makijażu i filtrów. Fani natychmiast zareagowali

Właściwie gdyby nie aktywność na Instagramie, zapewne nie mielibyśmy okazji, by ujrzeć aktorkę w pełnej naturalności. Tymczasem Małgorzata Foremniak regularnie dzieli się momentami ze swojego życia, chętnie pokazując nie tylko pracę, ale i dom oraz zwierzęta.

Przed kamerami elegancka, w mediach społecznościowych gwiazda nie stroni od pokazywania się z tej najbardziej codziennej strony — nierzadko mogliśmy zobaczyć ją w maseczce na twarzy lub w ręczniku na włosach. Fani zachwycali się jej bezpośredniością i dystansem, jednak ostatnie zdjęcie sprawiło, że wiele osób zzieleniało z zazdrości.

„Piątkowa”, poranna Małgorzata Foremniak pokazała się w domowych pieleszach — w nieidealnym świetle, z potarganymi włosami rozrzuconymi na poduszce i bez grama makijażu, czy wygładzających filtrów.

Jednak nawet w tej wersji wyglądała niczym bogini z ekranu. Aż trudno uwierzyć, że aktorka ma już 55 lat. Pod zdjęciem spłynęła lawina komentarzy, internauci nie kryli zachwytu i tłumnie komplementowali idolkę, choć niektórzy postanowili ukryć podziw pod płaszczykiem żartobliwych uwag.

No. wygląda Pani jak Baba Jaga – zażartowała fanka.

– Wreszcie – odparła rozbawiona gwiazda.

Lepiej mieć na głowie nie ład a w głowie poukładane – stwierdziła kolejna osoba, a niektórzy orzekli, że nie ma różnicy — z makijażem, czy bez, ponieważ Małgorzata Foremniak w każdej formie prezentuje się doskonale.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Foremniak przechodzi prawdziwy kryzys? Poleciała na Dominikanę poukładać myśli
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl