Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia na temat problemów w związku znanej aktorki. Gwiazda od dwóch lat spotyka się z mieszkającym na terenie Wielkiej Brytanii producentem. Czy Małgorzata Foremniak i jej ukochany dojdą jeszcze do porozumienia?

Gwiazda ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Od pewnego czasu stara się układać sobie życie z mieszkającym na wyspach Pawłem Jodłowskim. Teraz jednak pewien tabloid donosi o poważnym kryzysie w relacji zakochanych.

Małgorzata Foremniak i jej problemy miłosne

Aktorka znana jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale też kilku mniej udanych związków. Małgorzata Foremniak początkowo związana była z Tomaszem Jędrusikiem, a owocem ich małżeństwa jest córka Aleksandra. Niestety, związek pary nie przetrwał próby czas, a aktorka ponownie zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został Waldemar Dziki, z którym adoptowała dwójkę dzieci — Milenę i Patryka.

Niestety, ten związek również nie miał szczęśliwego zakończenia. Jesienią 2005 roku, podczas udziału gwiazdy w show „Taniec z Gwiazdami”, pojawiły się pierwsze doniesienia na temat jej romansu z towarzyszącym jej w programie tancerzem Rafałem Maserakiem. Mimo początkowych zaprzeczeń para zdecydowała się na ujawnienie swojego związku w lutym 2007 roku. Zakochani byli razem jeszcze przez dwa lata, a w 2009 roku poinformowali o swoim rozstaniu.

Małgorzata Foremniak rozstanie się z ukochanym?

Teraz gwiazda związana jest z żyjącym w Wielkiej Brytanii producentem filmowym Pawłem Jodłowskim. Zakochani są razem od dwóch lat i skrupulatnie unikają publicznych wystąpień i blasku fleszy. Teraz jednak tabloid „Super Express” donosi o poważnym kryzysie w relacji jurorki „Mam Talent”.

Według dziennika Małgorzata Foremniak coraz bardziej zauważa różnice występujące między nią a jej ukochanym. Gwiazda nie jest w stanie zrozumieć podejścia swojego partnera, przez co pojawiają się między nimi konflikty.

Dla niej jeśli podróż, to spokojna, z wystawami, galeriami i zwiedzaniem, a nie szaleństwami, czy nocnymi bankietami. Ona ten etap ma już za sobą. Woli spotkać się z dziećmi w domu na wsi niż zostać w Warszawie i iść na imprezę, nawet branżową — czytamy wypowiedź znajomych gwiazdy w „Dobrym Tygodniku”.

Co więcej, katolicki tygodnik przytoczył wypowiedź informatora, według którego córka aktorki również odradza jej kontynuowanie tej relacji. Pociecha gwiazdy miała powiedzieć mamie, że nie widzi jej przyszłości u boku producenta.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Foremniak przechodzi prawdziwy kryzys? Poleciała na Dominikanę poukładać myśli
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Pomponik, Super Express

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.