Małgorzata Tomaszewska, która najprawdopodobniej została nową prowadzącą Pytania na śniadanie, ma znanego ojca. Jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, to już niebawem właśnie ona zajmie miejsce Moniki Zamachowskiej u boku Aleksandra Sikory. Prezenterka już od pewnego czasu jest związana z TVP.

Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, Monika Zamachowska została zwolniona z Pytania na śniadanie. Dziennikarka jest związana ze stacją od 25 lat i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Teraz jednak musi szykować się na wielkie zmiany, jej miejsce ma zająć Małgorzata Tomaszewska.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Małgorzata Tomaszewska jest dziennikarką i prezenterką, w przeszłości zajmowała się modelingiem. Interesuje się sportem, karierę zaczynała jako prowadząca programu o piłce nożnej w stacji SportKlub. W Pytaniu na śniadanie pojawia się już od pewnego czasu, to ona przeprowadza z gospodarzami rozmowy o życiu gwiazd.

małgorzata tomaszewska
instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Przed rozpoczęciem współpracy z TVP występowała w programie Pudelek Show w Telewizji WP. Od 2014 roku Małgorzata Tomaszewska była prezenterką pogody w Polsacie, a dwa lata później została prowadzącą Meteorii w Polsat News. Występowała też w czwartej edycji Tańca z gwiazdami

Kim są rodzice Małgorzaty Tomaszewskiej?

Rodzice Małgorzaty Tomaszewskiej są sportowcami. Jej mama, Katarzyna Calińska była mistrzynią Polski w tenisie stołowym, a tata Jan Tomaszewski jest znanym piłkarzem. W latach 1971–1981 grał w reprezentacji Polski. Mówi się, że to on zatrzymał Anglię w słynnym meczu na Wembley, kiedy to po 36 latach Polska awansowała na mistrzostwa świata.

małgorzata tomaszewska
instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska kilka lat temu wyszła za swojego sąsiada Ygita Tarci, mają dwuletniego syna Enza. Według informacji, do których dotarł portal wirtualnemedia.pl, dziennikarka wystąpi w roli prowadzącej Pytania na śniadanie już na początku listopada. Monika Zamachowska występowała w programie regularnie od 2013 roku. Kilka miesięcy temu zwolniony został jej partner, Michał Olszański. Zastąpił go Aleksander Sikora i to właśnie z nim pracowała będzie Małgorzata Tomaszewska.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Agata Duda w Holandii zachwyciła wszystkich. Pierwsza Dama wygląda świetnie, jej strój zdeklasował konkurencję
  3. Gwiazda TVN oddała córkę. Dziewczynka nie wychowuje się z matką
  4. Znany wokalista wraz z partnerem po raz czwarty został ojcem. Dziecko urodziła surogatka
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.