Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Andrzeja Dudy zdradziła, jakie prezenty robi Prezydent. Ma zaskakującą zasadę, którą zawsze się kieruje
Marta Kulik
Marta Kulik 16.12.2019 17:39

Mama Andrzeja Dudy zdradziła, jakie prezenty robi Prezydent. Ma zaskakującą zasadę, którą zawsze się kieruje

Andrzej Duda
instagram.com/prezydent_pl

Mama Andrzeja Dudy zdecydowała się zdradzić, jakie prezenty robi syn. Okazuje się, że ma on pewną zaskakującą zasadę, którą kieruje się od lat. Jego najbliżsi zawsze mogą być pewni, że Prezydent nigdy nie podaruje czegoś, co nie będzie z nią zgodne.

Sekret Andrzeja Dudy właśnie wyszedł na jaw. Mama głowy państwa powiedziała, czego zawsze można spodziewać się pod choinką w ich domu. Prezydent do ostatniej chwili utrzymuje w tajemnicy, co dostaną jego bliscy, ale już wcześniej wszyscy dobrze wiedzą… ile za niego zapłacił.

Mama Andrzeja Dudy o prezentach od syna

Janina Milewska-Duda i Jan Duda udzielili wywiadu-rzeki dziennikarce Sieci. W Rodzicach prezydenta opowiedzieli o rodzinnych tradycjach. W trakcie rozmowy wyszło na jaw, że Andrzej Duda ma pewną żelazną zasadę w kwestii kupowania prezentów świątecznych. Musi być to praktyczny podarunek, na który nie wyda więcej niż… 50 złotych.

Nie chodzi jednak o skąpstwo. Podczas wigilii w domu rodziców Prezydenta zwykle spotyka się około 14 osób, a limit cenowy ma sprawić, że nikt nie poczuje się skrępowany.

Kim są rodzice Andrzeja Dudy?

Rodzice Andrzeja Dudy są bardzo religijnymi osobami. Prezydent od dziecka wychowywał się w duchu wartości chrześcijańskich i służył do mszy, podobnie jak kiedyś jego tata i dziadek. Jan Duda to profesor nauk technicznych, wykładowca Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i samorządowiec. Janina Milewska-Duda jest profesorką nauk chemicznych, również pracuje na AGH.

Czy Andrzej Duda ma rodzeństwo? Andrzej Duda ma rodzeństwo – dwie siostry, Annę i Dominikę. Obie mają mężów i dzieci, 24 grudnia wszyscy spotykają się przy wigilijnym stole u rodziców. Wśród tradycyjnych potraw znajdują się między innymi pierogi z grzybami, kapustą i suszonymi śliwkami czy kasza z grzybami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

MAMA

Andrzej Duda kupuje praktyczne prezenty do 50 złotych.

MAMA

Wigilijny wieczór prezydent z żoną i córką spędza w domu rodziców.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?