Lelum.pl > Nowości > Mama trójki dzieci: „Czasem żałuje, że je mam. Podjęłabym inną decyzję”
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 19.10.2019 13:34

Mama trójki dzieci: „Czasem żałuje, że je mam. Podjęłabym inną decyzję”

studentka
fot. canva.com

Mama trójki dzieci czasem żałuje, że w ogóle je ma. Uważa, że gdyby mogła cofnąć czas, podjęłaby zupełnie inną decyzję. Nie wiem, jak będzie wyglądała nasza przyszłość za kilka lat. Wyznanie kobiety jest szokujące.

Niektóre kobiety czują się przytłoczone obowiązkami i uważają, że nie nadają się do roli matki. Wiedzą, że gdyby mogły cofnąć czas, podjęłyby zupełnie inną decyzję. Ta kobieta ma 3 dzieci i wyznaje, że czasem żałuje, że je ma.

Nie sprawdzam się dobrze jako mama

26-letnia Edyta ma trójkę dzieci, ale czuje, że nie sprawdza się zbyt dobrze jako mama.

Pierwsze dziecko urodziłam chwilę po osiemnastce, a nasze rodziny nalegały na ślub. Nie czułam się wtedy pewna niczego. wyznaje kobieta.

Zaraz po urodzeniu najstarszego synka, wzięła ślub z byłym już mężem. Nie chciała się wiązać, ale zmusiła ją do tego rodzina.

Przez pierwsze lata po ślubie żyło nam się w porządku. To nigdy nie była sielanka, ale sądziłam, że tak przecież musi być. Trzy lata po ślubie pojawiła się Oliwka, a potem Borys. dodaje Edyta.

Ani ona, ani jej mąż nie zarabiali dobrze. Po urodzeniu pierwszego dziecka żadne z nich nie wznowiło nauki. Edyta nie mogła pozwolić sobie na pełnoetatową pracę, bo musiała zajmować się maluchami, zaś Krzysztof od początku nie wykazywał większych chęci.

Najpierw pożyczał pieniądze od rodziny i znajomych, bo twierdził, że rozkręci jakiś biznes. Potem kiedy nic mu nie wychodziło, wymyślił pracę za granicą. opowiada nam Edyta.

Kiedy wyjechał za granicę, postanowił tam zostać. Tylko niestety z inną kobietą. Zostawił byłą żonę samą z trójką dzieci i długami.

Nie wiedziałam co robić. Było mi bardzo przykro, że nie jestem w stanie zapewnić moim dzieciom dobrego życia. Alimentów nie dostaję, zarabiam mało, jestem zdana na łaskę rodziców! żali się młoda mama trójki dzieci.

Chciałabym cofnąć czas

Naprawdę, chciałabym cofnąć czas. Podjęłabym wtedy zupełnie inną decyzję. Nie mówię, że nie kocham moich dzieci, jednak czasem żałuję, że je mam. Uważam, że należy im się lepsza mama – mówi kobieta.

– Nie mam dobrej, stałej pracy, zarabiam grosze. Nie wiem, jak będzie wyglądała nasza przyszłość za kilka lat! Wiem tylko, że nie powinnam była nigdy zgadzać się na ślub. wyznaje Edyta.

Kobieta twierdzi, że jako mama zawiodła swoje dzieci i gdyby mogła cofnąć czas, najstarszego syna wychowywaliby jej rodzice, a ona kontynuowałaby edukację i zajęłaby się lepiej swoim życiem.

Może to zabrzmi samolubnie z mojej strony, ale ja też czasem chciałabym poczuć, że żyję! dodaje kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Uważam, że należy im się lepsza mama – wyznaje Edyta.

mama

Przemęczona kobieta jest rozczarowana swoim życiem i macierzyństwem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak
  6. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem
Tagi: dzieci mama matka