Martyna Wojciechowska pokazuje, co wyprawia jej córka. Wyczyny 11-letniej dziewczynki wręcz odbierają mowę. Dzieci chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać – skomentowała najpopularniejsza podróżnicza w Polsce. 

11-letnia Marysia, mimo swojego młodego wieku, potrafi wprawić w osłupienie. Dziewczynka ma niesamowitą pasję, a Martyna Wojciechowska zrobiła wszystko, by epidemia koronawirusa nie wpłynęła na treningi córki. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie niesamowite zdjęcia. To, co wyczynia 11-latka, jest niewiarygodne. 

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki

Jakiś czas temu na swoich mediach społecznościowych, gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym wraz ze swoim parterem Przemkiem Kossakowskim wzięli się za majsterkowanie w salonie. Teraz już wiadomo, co było powodem małego remontu w trakcie kwarantanny. 

Martyna Wojciechowska postanowiła pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami swojej córki. Choć na widok takich wyczynów, nie jednej mamie stanęłoby serce, nie ma wątpliwości, po kim 11-letnia Marysia odziedziczyła pasję do sportów ekstremalnych. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Tak to jest mieć sportowca w domu… Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć, jak ona to robi?! – napisała Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie. Co takiego robiła jej córka?

  1. Minister Zdrowia ujawnił, co się stanie gdy zrezygnujemy z restrykcji na Wielkanoc. Okropna wizja
  2. Ministerstwo zdrowia znosi część zakazów w Polsce. Wiemy, które
  3. Lekarz pokazał, jak zrobić maseczkę ochronną z koszulki. Zajmuje niecałą minutę

Córka Martyny Wojciechowskiej i sporty wyczynowe

Córka Martyny Wojciechowskiej, to 11-letnia Marysia. Owoc związku gwiazdy z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, który zmarł w 2016 roku z powodu choroby nowotworowej. W krwi dziewczynki od małego płyną nietypowe pasje. Jak się okazuje, Marysia ćwiczy gimnastykę powietrzną.

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których uwieczniła powietrzne akrobacje córki w domowym zaciszu. Jak widać, podróżniczka wspiera Marysię w jej pasjach. Póki co, gwiazda boi się tylko jednego. 

Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy. Nie wiem, jak to się skończy – napisała żartobliwie pod zdjęciem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
@martyna.world, Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ostatnio wzięli się za mały remont. Jak się okazało, para montowała szarfy do ćwiczeń gimnastyki powietrznej. 

martyna wojciechowska
@martyna.world, Instagram

Gimnastyka powietrzna to nietypowa pasja córki podróżniczki. Gwiazda pochwaliła się wyczynami swojej córki na Instagramie. 

martyna wojciechowska
@martyna.world, Instagram

Marysia ma tylko 11 lat, a już przejawia ogromny talent. Gwiazda jej z niej bardzo dumna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  2. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
  3. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę
  4. Pani Jolanta dostała rachunek od właściciela lokalu i zbladła. Nie mogła uwierzyć w wypisaną kwotę
  5. Byłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem
  6. Ujawniono najważniejszy punkt dzisiejszej konferencji Szumowskiego i Morawieckiego. Będą kolejne “rekomendacje”

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.