Martyna Wojciechowska: imię gwiazdy zaskoczyło wszystkich! Kilka dni temu podróżniczka na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że zmieniła imię. Fani gwiazdy byli w szoku, kiedy dotarła do nich ta informacja. Na jakie imię zdecydowała się Wojciechowska i dlaczego podjęła tak kontrowersyjną decyzję?

Okazuje się, że słynna podróżniczka i gwiazda TVN postanowiła zmienić swoje imię. Ta informacja wstrząsnęła jej fanami, którzy nie mieli pojęcia, że Wojciechowska ma to w planach. Jak teraz nazywa się gwiazda? 

Martyna Wojciechowska zmieniła imię

Okazało się, że Martyna nie była tak naprawdę Martyną! Chociaż tym imieniem gwiazda posługiwała się na co dzień, tak naprawdę nazywała się inaczej. W swoim wpisie oznajmiła:

– Do tej pory to Marta Eliza podróżowała na krańce świata, od teraz będzie ORYGINALNA MARTYNA???? Zamieniłam „opiekunkę ogniska domowego” (znaczenie imienia Marta z języka aramejskiego) na „wojowniczkę” (imię Martyna pochodzi od Marsa, boga wojny). To imię wybrało mnie wiele lat temu, jeszcze kiedy byłam dzieckiem, a teraz, po 45 latach postanowiłam to nareszcie sformalizować! Co za ulga! 

Martyna Wojciechowska: imię, o którym wiedzieli nieliczni

W komentarzach pojawiły się liczne głosy wsparcia od fanów, którzy gratulowali Martynie odwagi. Jak się okazało, niewiele ludzi wiedziało, że słynna pasjonatka podróży w rzeczywistości nosi inne imiona. Wojciechowska nie identyfikowała się z imionami nadanymi jej przez rodziców i dlatego przez lata posługiwała się zastępczym imieniem, które teraz formalnie należy do niej! Gratulujemy Martynie zmiany i mamy nadzieję, że teraz czuje się naprawdę sobą! 🙂 

ZOBACZ NOWY DOWÓD MARTYNY:

martyna wojciechowska: imię
instagram.com @martyna.world

Tak prezentuje się nowy dowód Martyny Wojciechowskiej. Byliście zaskoczeni tym, że tak naprawdę miała inne imiona? My tak!