Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Życie Halinki z „Kiepskich” to pasmo osobistych tragedii. Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech partnerów
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 21.01.2019 10:37

Życie Halinki z „Kiepskich” to pasmo osobistych tragedii. Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech partnerów

Marzena Kipiel Sztuka
Fot.screen z serialu „Świat według Kiepskich”

Marzena Kipiel Sztuka: mąż aktorki umarł nagle, gdy — jak przyznała — w ich małżeństwie zaczęło lepiej się układać. Aktorka pochowała aż trzech mężczyzn, z którymi była związana. Życie Halinki z „Kiepskich” to pasmo osobistych tragedii, które – mimo swojej niszczycielskiej siły – nie zdołały zabić w aktorce pogody ducha, ani powstrzymać jej przed walką o swoje szczęście.

Marzena Kipiel Sztuka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z roli temperamentnej Halinki ze Świata według Kiepskich, nie miała łatwego życia. Artystce nie udało się przez wiele lat stworzyć długiego związku. Jej partnerzy umierali w niedługich odstępstwach czasu. Marzena Kipiel sztuka: mąż aktorki, z którym artystka rozwiodła się po wielu latach małżeństwa, kilka lat później przegrał z chorobą nowotworową. – Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas — powiedziała Kipiel Sztuka magazynowi Na Żywo.

Marzena Kipiel Sztuka: mąż Konrad Sztuka przegrał walkę z nowotworem

Halinka ze Świata według Kiepskich nie miała idealnego życia — codziennie musiała mierzyć się z dziwacznymi pomysłami wiecznie siedzącego przed telewizorem Ferdynanda. Jednak zawsze towarzyszyło temu dużo śmiechu. Prawdziwe życie odtwórczyni serialowej Halinki było znacznie bardziej skomplikowane i smutne.

Pierwszy mąż aktorki Konrad Sztuka przegrał z chorobą nowotworową i odszedł w 2015 roku. Wcześniej para się rozwiodła. – Byłam zafascynowana pracą. Teatr był dla mnie najważniejszy. Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie. — mówiła Kipiel Sztuka w Na Żywo.

Po rozwodzie aktorka związała się z Mariuszem Piesiewiczem, operatorem kamery, którego poznała na planie Świata według Kiepskich. Niestety Piesiewicz umarł nagle, w 2005 roku. Miał tylko 44 lata.

Co się stało z drugim mężem aktorki?

W 2007 roku artystka wyszła ponownie za mąż. Jej wybrankiem był Przemysław Buksakowski. Jej drugie małżeństwo również nie było usłane różami. Media donosiły o problemach alkoholowych Buksakowskiego. Mężczyzna również odszedł nagle.

– Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie — wyznała aktorka, o czym można przeczytać w portalu Pomponik.pl.

Jeszcze w zeszłym roku media donosiły, że aktorka jest znowu szczęśliwie zakochana. Niezależnie od tego, czy Marzena Kipiel Sztuka jest teraz w związku, czy nie, trzeba przyznać, że to silna, odważna kobieta, która wiele przeszła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marzena kipiel sztuka mąż

Marzenę Kipiel Sztukę widzowie kojarzą przede wszystkim ze Świata według Kiepskich.

marzena kipiel sztuka mąż

Poza serialem aktorka ma za sobą także role filmowe i teatralne.

marzena kipiel sztuka mąż

Życie aktorki nie było usłane różami. Pochowała dwóch mężów i partnera.

marzena kipiel sztuka mąż

To smutny paradoks, że aktorka, która potrafi rozbawić nas do łez, sama przez wiele lat nie miała wielu powodów do uśmiechu.

marzena kipiel sztuka mąż

Marzena Kipiel Sztuka to silna, dzielna kobieta. Jeszcze w zeszłym roku media donosiły, że jest zakochana. Życzymy jej wszystkiego dobrego!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Bogumiła Wander? Słynna prezenterka zmieniła się nie do poznania
  2. Jak obecnie wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka zachwyca urodą
  3. Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Gwiazda wygląda oszałamiająco!

Źródła: Pomponik.pl, Fakt.pl, Wikipedia.pl, Gwiazdy.wp.pl, Kozaczek.pl