Matka i trójka dzieci nagle zniknęli. Choć pozostawiony liścik miał sugerować, że wybrali się na wakacyjny wyjazd i niebawem wrócą do domu, rodzina przepadła bez śladu. Policyjne poszukiwania przez lata nie przynosiły żadnych rezultatów, aż nagle nastąpił przełom w sprawie. Kiedy po 15 latach, mąż w końcu poznał upiorną prawdę, na ten rodzinny dramat skierowały się oczy całego świata.

Sprawa rodziny Clark to jedno z najgłośniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i zawikłanych zniknięć w historii, która do dziś pozostawia wiele pytań, na które nikt nie jest w stanie uzyskać odpowiedzi. Co naprawdę wydarzyło się w domu? Czemu matka i trójka dzieci zniknęły bez śladu, zostawiając zrozpaczonego męża i ojca? Na prawdę przyszło czekać nam aż 15 lat. Szczegóły tej historii są porażające.

Tajemnicze zaginięcie. Matka i trójka dzieci zniknęły bez śladu

Stany Zjednoczone, rok 1995. John Clark wraca do domu, lecz zamiast żony i wesołych krzyków gromadki dzieci, słyszy jedynie głuchą ciszę. Chodzi po domu, lecz jedyne co znajduje to liścik z informacją, że matka zabrała trójkę dzieci na wakacje. Zdenerwowany mąż podejrzewa porwanie. Sprawa trafia na policję. Po rodzinie ginie słuch, do czasu.

Mija 15 lat i następuje przełom, jednak prawda, która wychodzi na jaw, nie spodobała się mężowi. Zaginiona żona i dzieci odnajdują się w… Londynie. Od teraz sprawą rodziny Clark żyje cały świat. 

  1. Wielka radość w życiu Lewandowskich. Robert jest wniebowzięty, pozostało już tylko czekać
  2. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Porwanie dzieci czy ucieczka przed zbrodniarzem?

Matka zostaje oskarżona o porwanie dzieci i grozi jej ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna, chce odzyskać kontakt z dziećmi, lecz ta nie wyraża zgody. Clark utrzymuje, że dzieci zostały porwane przez jego żonę, kobieta – że uciekła z dziećmi przed mężczyzną, który kiedy była w ciąży groził jej śmiercią, i który przez lata się nad nią znęcał. W sprawę włączają się liczne organizacje. Która strona medalu okaże się być prawdziwa? 

Jak poinformował dziennik Independent, 57-latka zgodziła się na ugodę z prokuratorami w sprawie przyznania się do winy wobec jednego zarzutu porwania rodzicielskiego za granicę w zamian za jej wolność. Kobieta nie może oskarżyć swojego byłego męża, który ponownie się ożenił, o znęcanie się, jeżeli nie chce spędzić reszty życia za kratkami. Wiele wskazuje jednak, że matka miała zespół stresu pourazowego, i choć ojciec może widywać dzieci, te nie koniecznie chcą mieć z nim kontakt. Niestety, tego, po której stronie leży prawda, możemy się nigdy nie dowiedzieć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

matka
Fot. unsplash.com/Juliane Liebermann

Matka uciekła z trójką dzieci do Londynu. Kulisy historii tej rodziny są porażające.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
  2. Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
  3. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy, dziecko wypadło na chodnik
  4. Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
  5. Smutne wieści z Lubelszczyzny. Zamiast radosnych chwil, nowożeńcy przeżywają dramat

źródło: Independent.co.uk

 

Poprzedni artykułTragedia w mazowieckim, wnuczek zabił babcię. Sposób, w jaki dokonał zbrodni, odbiera mowę
Następny artykułPokazał urocze zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy już nie żyli, wstrząsająca zbrodnia
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.