Mąż Izabeli Janachowskiej to milioner. Mężczyzna wiele lat temu zajął się nietypowym biznesem, na którym dorobił się fortuny. Jakiś czas temu zmienił jednak branżę i postanowił zainwestować w zupełnie nowy biznes, który ma ogromny potencjał.

Izabela Janachowska: Krzysztof Jabłoński jest człowiekiem sukcesu. Zaczynał jako pracownik niewielkiej firmy, a dziś jest współwłaścicielem przedsiębiorstwa o astronomicznych przychodach. Okazuje się, że mąż gwiazdy zainteresował się też… pasją żony i to dzięki temu obecnie zarabia krocie.

Kim jest mąż Izabeli Janachowskiej?

Mąż Izabeli Janachowskiej jest przedsiębiorcą i dawnym właścicielem wytwórni świec Korona w Wieluniu, które w większości były eksportowane. Firma założona ponad 25 lat temu przyniosła mężczyźnie miliony, a on stał się rekinem biznesu. Od 2018 roku Krzysztof Jabłoński nie jest już związany z Koroną.

Mąż gwiazdy sprzedał firmę zagranicznym inwestorom i przez kilka miesięcy odpoczywał, aby zająć się czymś nowym. Zaczynał jednak w zupełnie innej branży, która nie przynosiła mu oczekiwanych zarobków. Wiele lat temu Krzysztof Jabłoński był… mechanikiem samochodowym. Praca nie spełniała jego oczekiwań, dlatego postawił na własny interes.

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Krzysztof Jabłoński zainwestował w firmę żony

Po sprzedaniu firmy budowanej latami Krzysztof Jabłoński zainteresował się pracą żony i… zainwestował w jej firmę. Okazało się, że branża ślubna to doskonały pomysł na zbicie fortuny. Mąż prezenterki wyliczył wtedy, że rynek jest wart 7 miliardów złotych rocznie.

-Od kiedy mąż zainteresował się tematem i postanowił mnie wesprzeć w rozwijaniu biznesu, firma nabrała rozpędu. Mam poczucie misji i nigdy nie myślałam o przekładaniu jej na biznes. Chciałam odmienić i spersonalizować polskie śluby, pokazywać światowe trendy. Mąż, dzięki doświadczeniu w budowaniu firmy na globalną skalę, wprowadził do mojego marzenia pierwiastek biznesowy, model działania i plan – mówiła Izabela Janachowska dla pb.pl.

Ekspertka ślubna prowadzi bloga i stworzyła już kilkanaście kolekcji sukien ślubnych, a programy telewizyjne z jej udziałem gromadzą przed ekranami wielu widzów. Małżeństwo pracuje w budynku, gdzie dawniej 60-latek zarządzał Koroną. Pół roku temu Izabela jednak znacznie zwolniła tempo, ponieważ została mamą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska wyszła za milionera.

mąż
instagram.com/izabelajanachowska

Krzysztof Jabłoński uznał, że firma żony ma ogromny potencjał.

mąż
instagram.com/izabelajanachowska

Gwiazda niedawno została mamą, ale jej biznes znalazł się w dobrych rękach, dlatego nie musi się o nic martwić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Rodzina zrobiła sobie zdjęcie w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  4. Ciasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak
  5. Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą
  6. Gwiazda show TVP w ciężkim stanie, czeka na poważną operację. Zamieściła w sieci wstrząsające nagranie
Poprzedni artykułNa zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
Następny artykułRodzina zrobiła sobie zdjęcie w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.