Mąż, który przez lata zdradzał swoją żonę, w końcu postanowił zażądać rozwodu. Okazało się, że mężczyźnie nie będzie tak łatwo rozpocząć nowe życie. Żona również miała dla niego pewną niespodziankę. 

Okazuje się, że małżeństwa, które na pozór wydają się idealne, znacznie odbiegają od pięknego obrazka. Mąż zdradzał swoją żonę latami. Na koniec i ona nie postanowiła zostać mu dłużna. 

Mój mąż miał romans 

Mój mąż miał romans — przyznała 38-letnia Marta. Jak doszło do rozpadu ich małżeństwa

Marta i Jakub nie byli jedną z tych par, która zna się od podstawówki, gimnazjum czy liceum. Małżeństwo poznało się w pracy. Ona przyszła na praktyki prosto po studiach, on już kilka lat pracował na dość dobrym stanowisku. Obydwoje byli młodzi, przebojowi i mieli wielu adoratorów, ale zawsze wybierali siebie. Marta była pewna, że tak już zostanie do końca życia. 

Jakub pracował, a Marta nie do końca z własnej woli wybrała życie mamy i opiekunki ogniska domowego. Poza opieką nad dziećmi, przygotowywaniem śniadań i kolacji zawsze potrafiła wygospodarować czas na siebie. Siłownia, kawa, joga, spotkanie z przyjaciółkami. Nawet ona nie wiedziała jak to robi. Niestety, okazało się, że w tym czasie jej mąż również bardzo pożytecznie gospodarował swój czas. Z inną kobietą. 

Mąż wdał się w romans z młodszą o 14 lat kobietą. Przewrotnym mógłby okazać się fakt, że 27-latka okazała się być praktykantką w firmie. Czyżby miał słabość do tych samych kobiet? Jakub przez trzy lata wiódł podwójne życie, aż w końcu postanowił przerwać tę farsę. Nikt jednak nie sądził, że to Marta zostanie puszczona z torbami.

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów

Mąż marnotrawny?

Mąż marnotrawny, to typowy przypadek mężczyzny, który po błędach i porażkach powraca w nasze ramiona, a my znajdujemy dla niego miejsce. Z Jakubem było jednak inaczej. Nie dostrzegł on swoich błędów, bynajmniej nie z początku. Po prostu poinformował Martę o rozwodzie
 
Zdziwienie ogarnęło go, gdy ta poszła do sypialni pakować walizki, jak się okazało nie swoje, a jego. Z początku mąż nawet się ucieszył, w końcu nie będzie musiał robić tego sam. Nigdy bardziej się nie zdziwił. 
 
– To są twoje rzeczy, a to jest numer do mojego prawnika. Mam zdjęcia, nagrania, dowody. Mam też naszą intercyzę. Dostaniesz rozwód, ale nie dostaniesz domu i dzieci. Nie za moje lata upokorzeń. – wyznała. 
 
Nie trudno się domyślić ile razy mąż marnotrawny próbował powrócić w ramiona Marty. Ta jednak już nigdy go nie przyjęła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
fot. Hunters Race, Unsplash

Mąż miał romans z 14 lat młodszą kobietą. 

mąż
Fot. Hermes Rivera, Unsplash

Żona niewiernego małżonka miała dowody na wszystko. 

mąż
Fot. Alejandra Quiroz, Unsplash

Okazało się, że Marta wiedziała o wszystkim i czekała, żeby zemścić się na niewiernym mężczyźnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  3. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  4. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  5. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
Poprzedni artykułPokazał nowy sposób smażenia naleśników. Jest tak genialny, że już nie wrócisz do starego
Następny artykułAneta Zając z czarnymi włosami. Gwiazda ”Pierwszej miłości” pokazała się w zupełnie nowej odsłonie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.