Mąż Jolanty Pieńkowskiej jest jednym z największych bogaczy w naszym kraju. Zarówno on, jak i ona funkcjonują w świecie mediów, a mimo tego, zajmują się czymś zupełnie innym. Kim jest milioner, którego poślubiła dziennikarka?

Dziennikarka i biznesmen bardzo cenią swoją prywatność. Mimo tego każdy wie, że para nie może narzekać na brak pieniędzy na koncie. Nic dziwnego – mąż Jolanty Pieńkowskiej jest jednym z najbogatszych ludzi w Polsce.

Mąż Jolanty Pieńkowskiej

O małżeństwie Jolanty Pieńkowskiej i Leszka Czarneckiego nie wiadomo zbyt wiele. Para poznała się w 2016 roku, a już dwa lata później zdecydowali się na ślub. Mimo pewnego uczucia nigdy nie afiszowali się swoją miłością, a spotkanie ich na firmowych bankietach graniczyło z cudem. 

Ceremonia ślubna odbyła się we Francji. Wszystko zostało zaplanowane oczywiście w tajemnicy przed mediami. Mimo że wesele było bardzo długo ukrywane, nie zabrakło na nim niczego. Według bliskich dziennikarki, stoły uginały się pod półmiskami z rybami i owocami morza. Cała zabawa trwała do białego rana.

Jolanta Pieńkowska wraz z mężem wychowują syna dziennikarki z poprzedniego związku. Oboje z miłą chęcią angażują się, także w pomoc charytatywną. Pomagają, gdy tylko wiedzą, że jest taka potrzeba. Wiele zawdzięczała im sama Anna Przybylska, którą przez długi czas wspierali finansowo w leczeniu za granicą.

Kim jest Leszek Czarnecki?

Leszek Czarnecki urodził się 9 maja 1962 roku, we Wrocławiu. Mężczyzna jest polskim przedsiębiorcą, inżynierem, a także doktorem nauk ekonomicznych. Biznesmen jest twórcą grupy spółek Getin Holding S.A, działającej na rynku usług bankowych, a przy tym jednym z najbogatszych Polaków. 

Mąż Jolanty Pieńkowskiej ze względu na swoje wysokie zarobki widnieje nie tylko na liście krajowej, ale także światowej. Po raz pierwszy trafił na listę Najbogatszych Ludzi Świata według magazynu Forbes w 2008 roku. Wtedy uprasował się tam na 466 miejscu.

Skąd tak wielkie bogactwo? Odpowiedź jest prosta. Leszek Czarnecki jest wyjątkowo zdolnym finansistą. Każdy ze swych biznesów udaje mu się sprzedawać z ogromnym zyskiem, który od razu inwestował w kolejny wielki projekt.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
fot. instagram.com @tvn24.pl

Jolanta Pieńkowska i jej mąż, Leszek Czarnecki nie narzekają na brak pieniędzy.

mąż
fot. screen z programu DDTVN/dziendobry.tvn.pl

Para chętnie wspiera wszelkie inicjatywy charytatywne.

mąż
wikipedia.org, GETIN Holding

Leszek Czarnecki jest na liście 10 najbogatszych Polaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: pomponik.pl, gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułTo może być ich ostatnia gwiazdka… Zobacz, jak możesz pomóc zwierzakom w schroniskach
Następny artykułSztuczne rzęsy potrafią pięknie dopełnić makijaż. Jak dobrać idealne i na co zwrócić uwagę?
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.