Meghan Markle już oficjalnie jest księżną Sussex. Jej ślub z księciem Harrym jest komentowany od zachodu po wschód i nadal budzi ogromne emocje. Najnowsza informacja znów pokazuje nam, że amerykańska aktorka naprawdę weszła do rodziny królewskiej. Dostała swój herb, czy ma coś wspólnego z Kalifornią, w której się urodziła?

O herbie księżnej Sussex oficjalnie poinformował Pałac Kensington. Podobno sama Meghan Markle brała udział w jego projektowaniu, a herb nawiązuje do miejsca urodzenia księżnej.

Historia niezwykłej miłości

Historia Meghan i Harrego to gotowy scenariusz na bajkę Disneya. Ona – amerykańska aktorka, która nie odnosiła większych sukcesów w branży, on – księże w prostej linii, syn tragicznie zmarłej księżnej Diany i Karola. Wychowany w ściśle określonych zasadach książę, zawsze wyłamywał się ze schematu.

Wielokrotnie mogliśmy oglądać jego zdjęcia z mocno zakrapianych imprez i z pięknymi kobietami 😉

Strzała amora strzeliła jednak w najmniej spodziewanym momencie. Dwójka, która nigdy miała się nawet nie spotkać – zakochała się w sobie do szaleństwa. W momencie, w którym informacja o ich związku wypłynęła do mediów, nikt nie dawał im większych szans.

Okazało się jednak, że na przekór światu, zakochani pobrali się, a teraz Meghan, która urodziła się w słonecznej Kalifornii, została księżną i właśnie dostała swój herb!

Meghan Markle dostała swój herb

W oficjalnym oświadczeniu Pałacu Kensington możemy przeczytać:

– Niebieskie tło tarczy reprezentuje Ocean Spokojny u wybrzeży Kalifornii, podczas gdy dwa złote promienie na tarczy są symbolami słońca stanu rodzinnego Księżnej. Trzy pióra reprezentują komunikację i siłę słów.

Na dole herbu możemy zobaczyć złote maki, które rosną jedynie w Kalifornii, a także Zimowity, które rosną w ogrodzie Pałacu Kensington. Według informacji królowa Elżbieta zaakceptowała oficjalny herb księżnej Sussex.

Ponoć biały ptak symbolizuje Meghan, a lew po lewej stronie należy do męża księżnej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popek odwiedził Wardęgę i wyruszył na pomoc pieskom
  2. Veronica Bielik kibicuje kierowcom Formuły 1. Wygląda oszałamiająco
  3. Angelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”
  4. Krupa „Łamała umowy i szantażowała donosami”? Jej menadżerka wydała OSTRE oświadczenie

źródło: wiadomosci.onet.pl

 

 

Poprzedni artykułTragedia na ślubie Meghan Markle i księcia. Zginął na miejscu
Następny artykułW czasie jazdy prowadził transmisję na żywo na Facebooku. Zabił 9 osób