Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Zaledwie trzy miesiące temu media rozgrzała informacja o niespodziewanym zakończeniu czwartego małżeństwa piosenkarza, a gwiazdor już sugeruje powrót? Wiśniewski zdobył się na zaskakujące wyznanie wobec Dominiki. Padają ciepłe i zobowiązujące słowa. Czyżby zwiastowało to reaktywację ich małżeństwa? 

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego to świetny materiał na film. Piosenkarz ma na swoim koncie cztery małżeństwa, z czego ostatni związek rozpadł się zaledwie trzy miesiące temu. Jak poinformowała Dominika Tajner, to właśnie Michał Wiśniewski zdecydował się zakończyć ich związek. Wydaje się, że w sercu artysty mogły zajść zmiany, a ten wciąż pała miłością do swojej czwartej małżonki. Skąd te przypuszczenia? Gwiazdor zdobył się na intymne wyznanie.

Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner?

Dominika Tajner kilka miesięcy temu opublikowała post na swoim Facebooku, w którym poinformowała o tym, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Jak sama zaznaczyła, było to dla niej wielkim szokiem, ponieważ myślała, że ich małżeństwo ma się dobrze. Kiedy wydawało się, że związek Tajner i Wiśniewskiego należy już do przeszłości, charyzmatyczny gwiazdor zdobył się na zadziwiające wyznanie. W programie Koło Plotka zdecydował się na mocne wyznanie w kierunku Dominiki.

Chciałbym wyznać miłość… mojej żonie kochanej, Dominice, najdroższej, najukochańszej na świecie – wyznał w Plotku

Czy to oznacza, że lider Ich Troje jednak chce wrócić do byłej żony i odbudować swoje małżeństwo? Niestety, Dominika na razie nie skomentowała wyznania męża. 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner: rozwód

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner pobrali się w 2012 roku, a każdemu wydawałoby się, że długoletni związek z córką Apoloniusza Tajnera będzie już jego ostatnim. Wielkim zaskoczeniem zatem było wniesienie pozwu o rozwód przez muzyka. Dlaczego Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozstali? Dominika Tajner w rozmowie z magazynem Flesz zdradziła, że maż posądził ją o zdrady. 

– Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej, ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo. – powiedziała Tajner.

Myślicie, że ta dwójka jeszcze się zejdzie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski
instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozstali się trzy miesiące temu.

Michał Wiśniewski
Fot.screen z programu „Story of my life”

W ostatnim wywiadzie muzyk wyznał Dominice miłość. 

Michał Wiśniewski
fot. screen z youtube.com
Horyzont Słubice

Czy Michał Wiśniewski i Dominika Tajner do siebie wrócą? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
  2. Tomasz Ciachorowski wrzucił do sieci niepokojące nagranie. Aktor szybko uspokoił fanów
  3. Robert Janowski skomentował odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. „Nie dziwię się”
  4. Roksana Węgiel ponownie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Jak gwiazda radzi sobie z hejtem?
  5. Kuba Wojewódzki otworzył w Warszawie restaurację. Co warto zjeść w „Niewinnych Czarodziejach 2.0”?
Poprzedni artykuł„13 powodów” doczeka się czwartego sezonu. Netflix potwierdził kontynuację hitowej serii
Następny artykułPorzucony pies – co zrobić, gdy znajdziesz bezdomnego lub porzuconego psa? Praktyczne porady
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.