Michał Wiśniewski podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej najstarszej córki – Fabienne. Córka wokalisty Ich Troje i jego pierwszej żony – Mandaryny – skończyła przed kilkoma miesiącami 18 lat. Nie wygląda już jednak jak kiedyś, zdecydowała się bowiem na fryzurę, dzięki której przypomina bohaterkę kultowej serii o Harrym Potterze.

Michał Wiśniewski chwali się zdjęciem córki

Najnowsze zdjęcie Fabienne z pewnością zdziwiło większość śledzących aktywność Michała w social mediach. W instagramowym story artysty zaprezentował bowiem metamorfozę córki. 18-latka w niczym nie przypomina siebie sprzed kilku tygodni.

Zdecydowała się bowiem na zmianę koloru, a także grzywkę (powracającą do łask w ostatnich miesiącach). W najnowszej odsłonie nastolatka przypomina… Hermionę Granger (graną przez Emmę Watson) w pierwszej części filmowej serii o przygodach Harry’ego Pottera.

Szybko okazało się jednak, że nie jest to zmiana na stałe. Fabienne wzięła bowiem udział w sesji zdjęciowej, w której to zaprezentowała perukę wykonaną przez Kajetana Górę.

Mimo to, pod oryginalnym postem, pojawiły się głosy sugerujące, że córka Wiśniewskich powinna pomyśleć o podobnej metamorfozie, tym razem – na stałe.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Bardzo pasuje Ci ta fryzura i kolor! – napisała jedna z internautek.

Widzicie podobieństwo do filmowej postaci?

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Emma Watson (@emmawatson)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić
 

Redaktor