Monika Zamachowska apeluje do wszystkich, którzy mogliby pomóc jej w rozwiązaniu bardzo przykrej sprawy. Niestety, chodzi o jej syna i sytuację, która miała miejsce tuż pod czujnym okiem kamer. Jesteśmy w kontakcie z policją – napisała oburzona gwiazda w mediach społecznościowych.

Dziennikarkę i jej rodzinę dotknęła bardzo przykra sytuacja, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Monika Zamachowska jest wstrząśnięta i nie ukrywa, że bardzo liczy na pomoc każdego, kto cokolwiek wie w tej sprawie.

Monika Zamachowska poinformowała o przykrym zdarzeniu

20 lipca tuż przed domem państwa Zamachowskich doszło do kradzieży. Zniknął rower syna dziennikarki. Na nagraniu opublikowanym przez nią samą widać dwóch mężczyzn. Każdy, kto jest w stanie ich rozpoznać, jest proszony o pomoc.

Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats – pisała Monika Zamachowska.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że dziennikarka jest dumna z syna, który postanowił sam na siebie zarabiać. Niestety, wymarzony rower został skradziony. Gwiazda podkreśliła, że to podobno nie pierwszy przypadek, kiedy dostawca jedzenia został pozbawiony środka transportu.

  1. Zagraniczne media zauważyły Kingę Dudę. Wielu Polakom nie spodoba się, jak ją nazwano i do kogo porównano
  2. Pod Sejmem zrobi się bardzo gorąco, setki Polek i Polaków są zbulwersowane. Wychodzą na ulice, będą protestować w obronie dzieci
  3. Anna Lewandowska przeżyła prawdziwy wstrząs. Niewiarygodne, co ją spotkało w Monachium

Monika Zamachowska prosi o pomoc

-Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją. Dziękuję za współpracę.

Na szczęście kamery zarejestrowały moment kradzieży. Była gwiazda TVP opublikowała nagranie w mediach społecznościowych. Myślicie, że dzięki mamie chłopak odzyska swój rower?

ZOBACZ NAGRANIE I ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uwaga: złodzieje!! Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję. A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją. Dziękuję za współpracę.

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

monika zamachowska
instagram.com/monikazamachowska

Syn Moniki Zamachowskiej dorabia jako dostawca jedzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

Dumna mama chwaliła się już w lutym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumiona
  2. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal
  3. W sieci pojawił się nekrolog Andrzeja Strzeleckiego. Podjęto bardzo ważną decyzję
  4. Małgorzata Trzaskowska ma ważną prośbę do Agaty Dudy. Zależy jej tylko na jednej rzeczy, postawiła ultimatum
  5. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl