Na Wspólnej od wielu lat gości na antenie TVN. Serial cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i przyciąga przed ekrany telewizorów dziesiątki tysięcy fanów. Niestety z mediów napływają tragiczne informacje. Fani są zdruzgotani. Nikt się nie spodziewał. Niestety, wiadomości są bardzo smutne.

Serial Na Wspólnej to jedna z ulubionych produkcji Polaków. Widzowie wręcz pokochali bohaterów słynnej produkcji TVN i są wiernymi fanami występujących w niej aktorów. Niestety, media właśnie przekazały bardzo smutną wiadomość.

Dramat w Na Wspólnej

Już w najbliższym odcinku popularnego serialu Na Wspólnej fanów czeka coś niecodziennego. Mogą być bardzo zdruzgotani. Media donoszą o fatalnych informacjach. Najbardziej dramatyczne są one dla telewidzów, którzy są na bieżąco z serialem. Emocje, jakie towarzyszą im w ostatnich odcinkach, są nie do opisania.

Fani serialu muszą być nastawieni na prawdziwy dramat. Najbliższy odcinek przyniesie naprawdę wiele doznań i zaskoczeń. Zazwyczaj spokojni bohaterzy przeżyją coś niecodziennego. Pewne jest jedno, telewidzowie nie będą się nudzić. 

  1. Poznajecie blondynkę ze zdjęcia? Dziś znają ją wszyscy Polacy
  2. Kinga Duda pojawiła się w Wiadomościach TVP. Niespodziewany materiał na antenie
  3. 7-latka błaga już tylko o śmierć. Powód rozbija serce na drobne kawałeczki, a łzy same napływają do oczu

Kiedy można spodziewać się najbliższego odcinka?

Odcinek serialu Na Wspólnej nr 3091  będzie można obejrzeć już dziś, tj. 17 września 2020 roku na antenie TVN. Jak podaje Radio ZET przerażona Sandra dzwoni do Bruna błagając go o pomoc. Następnie traci przytomność i ląduje w szpitalu. Bruno zostaje aresztowany. Michel namawia Agatę do ucieczki, jednak Arni dopada ich w mieszkaniu. Planuje wszystkich zabić. Weronika ukrywa pobicie przez przyjaciółkę i rozkazuje Robertowi wyprowadzić się z domu. Po pogrzebie Gustawa, Beata i Paweł odkrywają testament o szokującej treści. 

Bez wątpienia fanów serialu czekają wielkie emocje. Już wkrótce wszystko się rozstrzygnie, zatem należy tylko wyczekiwać emisji najbliższego odcinka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Na wspólnej
facebook.com/NaWspolnejTVN/

Już w najbliższym odcinku serialu Na Wspólnej widzów czekają wielkie emocje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie ruszyły masowe kontrole. Już dziś posypią się ogromne kary
  2. Steffen Möller zabłysnął w „Europa da się lubić”, nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  3. Maffashion urodziła. Gwiazda pokazała zdjęcie, Sebastian Fabijański zrobił niesamowitą rzecz
  4. Z ostatniej chwili. Po 13 latach porażające informacje ws. zaginięcia Madeleine McCann, po prostu niewiarygodne
  5. Pilna ewakuacja całego budynku. Ludzie zaczęli wybiegać na ulicę, ogrom policji, wszystko przez jeden e-mail
  6. 7 najbardziej zbędnych czynności w kuchni, wszyscy je robimy. Najgorszy błąd dotyczy pieczarek, co za strata czasu

Źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułDruzgocące sceny na polskiej drodze. Ucierpiały trzy nastolatki, policja opublikowała porażające nagranie z wypadku
Następny artykułZwiązki między pracownikami. Czy mogą zostać zakazane przez przełożonych?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.