Nagranie z nieoczekiwanego miejsca tragedii trafiło do sieci. Grupa ludzi chciała nagrać filmik na popularną aplikację TikTok. Podczas kręcenia doszło do fatalnego wypadku, w wyniku którego zginęła 20-latka. Internauci z całego świata wprost nie mogą w to uwierzyć, są zszokowani tym, co tam zaszło. To z pewnością musiał być porażający widok.

Nagranie z tragicznego miejsca zdarzenia zostało umieszczone w Internecie. Mało kto mógłby się spodziewać, że zwykłe kręcenie TikToka zamieni się w prawdziwy dramat. Finał jest porażający, 20-letnia kobieta nie żyje.

Nagranie z miejsca tragedii

Filmiki z popularnej aplikacji TikTok chyba nigdy nie przestaną nas zadziwiać i szokować. Nie tak dawno pisaliśmy o niebezpiecznym trendzie wśród jej użytkowników. Tym razem doszło do wstrząsającego wypadku, wszystko miało miejsce w Meksyku. Jak podaje portal o2.pl, młoda, 20-letnia dziewczyna Areline Martinez razem z 10 innymi osobami kręciła filmik na TikToka, na którym pozorowała porwanie. Była przywiązana do krzesła i udawała, że walczy ze swoimi oprawcami.

Jeden z nich miał broń, którym celował w stronę swojej „ofiary”. Niespodziewanie mężczyzna oddał strzał prosto w jej głowę. Dziewczyna nie miała żadnych szans, na skutek poniesionej rany zmarła. Zupełnie nikt się nie spodziewał tego, że broń faktycznie może być nabita. Filmik nagrany chwilę przed tym tragicznym wydarzeniem trafił do sieci, można go zobaczyć m.in. na kanale użytkownika Página Siete na YouTube. Internauci z całego świata są wstrząśnięci.

  1. Co dalej ze szkołami i nauczaniem zdalnym? Premier właśnie ogłosił decyzję
  2. ZUS wprowadzi bardzo ważne zmiany, są konieczne. Wiadomo, co będzie się działo z naszymi pieniędzmi i składkami
  3. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

Sprawą zajęła się policja

Jak donosi dalej ten sam portal, całą tą sprawą zajęła się już miejscowa policja. Według jednych z doniesień dwóch mężczyzn uciekło z miejsca zdarzenia chwilę po tym tragicznym wypadku. Funkcjonariuszom udało ustalić się ich tożsamości, ale nadal nie zostali złapani.

Na razie nie udało się ustalić, dlaczego podczas kręcenia posłużono się prawdziwą bronią, która w dodatku była nabita. Areline Martinez miała tylko 20 lat, osierociła roczne dziecko. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawców uda się w końcu schwytać.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Nagranie z miejsca wypadku trafiło do sieci.

nagranie
fot. instagram.com/are.ma13

W wypadku zmarła 20-latka.

nagranie
fot. instagram.com/are.ma13

Areline Martinez została postrzelona w głowę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samoloty zderzyły się w powietrzu i runęły na ziemię. Niestety, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych, tragiczne doniesienia z Francji
  2. Właśnie zapadła decyzja ws. drugiego lockdownu Polski. Premier nie ma wątpliwości
  3. Od dziś nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Za niedostosowanie się nawet 500 zł kary
  4. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc
  5. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  6. Lidl zapowiada ogromne zmiany. Klientów sieci czeka rewolucja

Źródła: instagram.com, o2.pl, youtube.com

 

Poprzedni artykułKotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
Następny artykułObostrzenia na wszystkich świętych. Jest zapowiedź ministra zdrowia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl