Najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski miał bardzo niepokojącą wizję, która sprawiła, że nawet on sam był przerażony. Podczas ostatniego live’a na YouTube odpowiadał na pytania swoich fanów. Jedno z nich skłoniło go do refleksji, która okazała się niezwykle dramatyczna.

Jackowski od lat zajmuje się najważniejszymi wydarzeniami w Polsce. Niejednokrotnie pomagał organom ścigania w wielu sprawach, co kilkukrotnie okazywało się kluczowe. Jego ostatnia wizja wprawia w osłupienie.

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję

Internetowa kariera Jackowskiego wydaje się coraz bardziej rozpędzać, a jego wizje w dzisiejszych czasach są coraz częściej brane na poważnie. Nie można się temu dziwić, gdyż wielokrotnie jasnowidz miał rację, nawet w czasach pandemii. Tym razem pozwolił swoim fanom na zadawanie pytań.

W pewnym momencie przypomniały mu się słowa, które powiedział do swojej córki Moniki. Była to wizja, która zaniepokoiła nie tylko widzów, ale nawet samego Jackowskiego. Dotyczyła Polaków m, którzy, jak twierdzi już wkrótce będą musieli uciekać.

W pewnym momencie będziemy musieli uciekać. Rumunia i Bułgaria – to będą dla nas bezpieczne miejsca. […] To mnie przeraża. Ja tego kompletnie nie rozumiem, ale tak to czuję – wspomniał jasnowidz.

Słowa Jackowskiego bez wątpienia mogą niepokoić, jednak należy mieć nadzieję, że będą to jedynie przypuszczenia, które się nie ziszczą.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl