Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje słynna aktorka. Zmarła w grudniu, a o śmierci poinformowano dopiero teraz, miała 38 lat
Karol Osiński
Karol Osiński 14.01.2021 10:08

Nie żyje słynna aktorka. Zmarła w grudniu, a o śmierci poinformowano dopiero teraz, miała 38 lat

Jolanta Lothe
David Tomaseti / Unsplash

Światowe media obiegła bardzo smutna informacja. Nie żyje słynna aktorka Jessica Campbell. Okazuje się, że zmarła 29 grudnia ubiegłego roku, jednak wieść o jej śmierci wypłynęła do mediów dopiero teraz. Jedną z osób, które jako pierwsze przekazały tę tragiczną wiadomość, jest równie znana aktorka i przyjaciółka Campbell, Reese Witherspoon. Zmarła miała zaledwie 38 lat.

Chociaż mamy dopiero drugi tydzień nowego roku, to już kilkukrotnie do mediów trafiały fatalne wiadomości. Teraz dowiedzieliśmy się, że nie żyje Jessica Campbell, aktorka znana głównie z wielkiej produkcji, za którą doczekała się nominacji do jednej z nagród za najlepszy debiut.

Nie żyje Jessica Campbell

Kiedy do mediów trafiła informacja o śmierci Jessiki Campbell, wielu fanów nie mogło uwierzyć, że to prawda. Tę przykrą wiadomość, jako jedna z pierwszych osób podała za pośrednictwem Twittera bardzo popularna amerykańska aktorka Reese Witherspoon, która miała przyjemność współpracować ze zmarłą artystką, a prywatnie była jej przyjaciółką.

Serce mi pęka, gdy to słyszę. Praca z Jessicą przy Wyborach była wielką przyjemnością. Przesyłam całą moją miłość rodzinie i bliskim Jessiki – napisała aktorka.

Według przekazywanych informacji w dzień śmierci aktorka normalnie pracowała, natomiast po powrocie do domu oczekiwała na odwiedziny mamy oraz cioci. W pewnym momencie Campbell miała poczuć się gorzej i wyszła do łazienki, z której długo nie wracała.

Po dłuższej chwili nieobecności, zaniepokojona ciotka postanowiła sprawdzić, czy wszystko w porządku i zastała aktorkę leżącą na ziemi. Bez momentu zawahania, rozpoczęła akcję reanimacyjną i zawezwała karetkę. Niestety nie udało się uratować 38-latki. Przed śmiercią nie narzekała na problemy zdrowotne, jedynie skarżyła się na katar. Wykluczono zakażenie COVID-19, jednak nie podano oficjalnej przyczyny zgonu. Sekcja zwłok wykaże prawdziwy powód śmierci aktorki.

Kim była Jessica Campbell?

Jessica Campbell była amerykańską aktorką filmową. Urodziła się 30 października 1982 roku w Portland, gdzie spędziła zdecydowaną większość swojego życia. Największą sławę przyniosła aktorce rola Tammy Metzler w filmie pt. Wybory.

W produkcji zagrała młodszą siostrę głównego bohatera, w którego wcielał się popularny aktor Chris Klein. Poza wcześniej wspomnianą Reese Witherspoon w filmie zagrał także Matthew Broderick. Co ciekawe Wybory z 1999 roku były dla artystki jej filmowym debiutem.

Praca na planie poszła jej na tyle doskonale, że została nominowana do nagrody Independent Spirit za najlepszy debiut, oraz Young Star za występ w filmie komediowym. W momencie premiery produkcji miała 17 lat. Podczas kariery miała przyjemność zagrać jeszcze m.in. w serialu Freaks and Geeks, a także kilku mniejszych produkcjach. Po raz ostatni na ekranach pojawiła się w 2002 roku.

Aktorka osierociła 10-letniego syna. Niestety to niejedyna smutna informacja, którą przekazujemy na przestrzeni ostatnich dni. Dwa dni temu pożegnaliśmy także słynnego polskiego muzyka Tomasza Litwina. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Nie żyje

Nie żyje aktorka Jessica Campbell. Zmarła w wieku 38 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: film.wp.pl