Nie żyje córka amerykańskiego muzyka. Jak podaje dailymail.co.uk, doniesienia o śmierci dziewczynki pojawiły się już miesiąc teamu, jednak dopiero teraz matka 4-latki zabrała w tej sprawie głos, publikując poruszający post za pośrednictwem Instagrama. 

Fetty Wap to amerykański raper, cieszący się sławą na całym świecie. Matka jego 4-letniej córki opublikowała przejmujący komunikat, informując o śmierci ich dziecka. Nie podała jednak dokładnej daty odejścia dziewczynki. 

Nie żyje 4-letnia córka amerykańskiego rapera

Do mediów dotarła przykra wiadomość o śmierci córki amerykańskiego rapera. Dziewczynka miała 4-latka. 

Pierwsze doniesienia na temat jej odejścia pojawiły się miesiąc temu, jednak nie zostały one potwierdzone przez członków rodziny dziewczynki. Dopiero teraz matka 4-lataki opublikowała poruszający post potwierdzający odejście jej ukochanej córeczki. 

Na instagramowym profilu Turquoise Miami pojawiło się krótkie wideo prezentujące uśmiechniętą Lauren. Do nagrania dołączono przykry post:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

-To moja niesamowita, piękna, zabawna, pełna życia, kochająca, utalentowana, inteligentna i twarda księżniczka […]. Jeśli zobaczysz ten post […] po prostu powiedz do siebie „Kocham cię Lauren”, ponieważ mówią, że dusze mogą poczuć twoją miłość #rip – czytamy w poście. 

Mama dziewczynki nie podała jednak dokładnej daty ani przyczyny jej śmierci.

Fetty Wap po swoim występie w Miami za pośrednictwem InstaStories również opublikował kilka słów, zwracając się najprawdopodobniej do swojej córeczki. 

-LoLo, tata zrobił dla ciebie to g***o zeszłej nocy, córeczko – napisał raper.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłej. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: dailymai.co.uk 

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.