Pojawiły się pierwsze informacje na temat pochówku Krzysztofa Krawczyka. Nieoficjalnie wiadomo, że pogrzeb ma odbyć się pod koniec tego tygodnia i będzie miał charakter państwowy. 

Krzysztof Krawczyk miał 74 lata. O jego pobycie w szpitalu mówiła cała Polska. Po trudnej i wyczerpującej walce z koronawirusem wrócił na święta do domu. Niestety nie udało mu się długo nacieszyć bliskością rodziny. Zmarł 5 kwietnia. 

Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? 

Krzysztof Krawczyk 23 marca trafił do szpitala. Jego stan był na tyle ciężki, że powrót artysty na święta do domu stanął pod znakiem zapytania. Niestety, mimo chwilowej poprawy, muzyk zmarł.

Wciąż czekamy na oficjalne informacje na temat pochówku Krawczyka. Pojawia się wiele spekulacji. Na razie żadna z nich nie została potwierdzona.

Jak donosi Fakt, pogrzeb muzyka ma odbyć się pod koniec tego tygodnia. Msza żałobna zostanie odprawiona w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Pochówek ma odbyć się na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. 

Z tego, co udało się ustalić, pogrzeb ma mieć charakter państwowy. 

Żona zaprzecza doniesieniom 

Po powrocie ze szpitala, 3 kwietnia Krawczyk opublikował wpis na Facebooku, w którym poinformował fanów o swoim lepszym samopoczuciu. 

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają dwa promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi – zwrócił się do swoich obserwatorów. 

Niestety, jak donoszą media, w niedzielę, 4 kwietnia artysta poczuł się już znacznie gorzej. Ponownie trafił do szpitala. 5 kwietnia poinformowano o jego śmierci. 

Jak podaje Plotek.pl, żona Krzysztofa, Ewa, zaprzeczyła, jakoby powodem śmierci był koronawirus. Główną przyczyną miały być inne choroby towarzyszące. 

Zobacz film: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek.pl, Facebook 

 

Poprzedni artykułKuba Sienkiewicz był w szpitalu w poważnym stanie. Wcześniej przyjął szczepionkę AstraZeneca
Następny artykułKrzysztof Krawczyk zostawił na automatycznej sekretarce skierowane do syna, ważne słowa