Nowotwór po raz kolejny zaatakował uwielbianą na całym świecie aktorkę. Pomimo tego, że przez 5 lat cieszyła się zdrowiem, choroba wróciła. Do wyjawienia prawdy pchnęły ją tragiczne wydarzenia, z którymi zmuszona jest się zmagać. Naprawdę się boję, powiedziała w wywiadzie 48-letnia gwiazda.

Ceniona aktorka wyznała, że znowu ma raka. Smutną prawdą podzieliła się w jednym z programów, w których ostatnio gościła. Gwiazda szczerze przyznała, że to 4 stopień nowotworu piersi. Pomimo choroby nie zamierza zrezygnować z kariery. Pragnie udowodnić światu, że nasze życie wbrew pozorom wcale nie kończy się na wstrząsającej diagnozie.

Nowotwór: Shannen Doherty ponownie zmaga się z chorobą 

Shannen Doherty smutnymi doniesieniami dotyczącymi nawrotem nowotworu podzieliła się w będąc gościem w programie Good Morning America. Ze łzami w oczach wyznała, że po 5 latach choroba ponownie powróciła.

-Ta informacja wyszłaby na jaw w najbliższych dniach. Rak wrócił, dlatego tu jestem- powiedziała wówczas aktorka.

Jak sama przyznaje, najtrudniej było jej poinformować o tym mamę i ukochanego męża. Mimo że o diagnozie dowiedziała się w lutym ubiegłego roku, dopiero teraz zdecydowała się na wyjawienie prawdy. Aktorka pozwała bowiem firmę ubezpieczeniową, która nie wypłaciła jej należnego odszkodowania, gdy jej dom stanął w płomieniach. Dokumenty sądowe, które mogłyby ujrzeć światło dzienne, podkreślają fakt, że zmaga się z nowotworem.

Kim jest Shannen Doherty?

Shannen Doherty to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Swoją karierę aktorka rozpoczęła jeszcze w szkole, grając w sztuce Snow White. W momencie, gdy Michael London dostrzegł ją w serialu Father Murphy, spełnił jedno z największych marzeń wschodzącej aktorki. Wystąpiła w Domku na prerii, wcielając się w postać Jenny Wilder. Największą sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola Brendy Walsh w serialu Aarona Spelling‚a Beverly Hills 90210.
Pomimo nawrotu raka nie zrezygnowała z pracy nad serialem. Chce udowodnić całemu światu, że nasze życie nie kończy się wraz z diagnozą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nowotwór
LA Art Show And Los Angeles Fine Art Show’s 2016 Opening Night Premiere Party at the Los Angeles Convention Center on January 27, 2016 in Los Angeles, California. Pictured: Shannen Doherty

Nowotwór ponownie zaatakował uwielbianą aktorkę. 

Nowotwór
instagram.com @theshando

Choroba powróciła po 5 latach. 

Nowotwór
instagram.com @theshando

To 4. stopień nowotworu piersi

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  4. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  5. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  6. Dagmara poinformowała ze łzami w oczach. Rodzinny dramat gwiazdy, jej syn był na skraju

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułPrawie połowa Polaków powinna go zapłacić. Podatek od posiadania psa coraz wyższy
Następny artykułGenialny trik na tradycyjne kotlety schabowe. Mała zmiana, a niebo w gębie gwarantowane
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.