Wczoraj Olga Frycz ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Aktorka zaznaczyła, że nie obawia się samotnego macierzyństwa. Teraz zabrała głos i zwróciła się do fanów. Bardzo proszę, żeby nie było żadnego publicznego linczu – powiedziała na Instagramie.

Wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór – pisała wczoraj aktorka. Wygląda na to, że troska niektórych internautów poszła zdecydowanie za daleko.

Olga Frycz zabrała głos po ogłoszeniu ciąży

Olga Frycz poinformowała, że cieszy się, że jej wpis o ciąży został dobrze odebrany i odpowiednio zrozumiany. Niestety, pojawiły się pojedyncze, przykre wiadomości. Aktorka nie chce, by z tego powodu cierpieli jej bliscy. Nie zdradziła dokładnie, o kogo chodzi.

Psychicznie bym tego nie zniosła, gdybym wiedziała, że komuś dzieje się krzywda z powodu moich followersów. Jeżeli komukolwiek przyjdzie do głowy, żeby w swoim mniemaniu stanąć w mojej obronie, to ja absolutnie tego nie potrzebuję – powiedziała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Podkreśla, że nikt nie zrobił jej krzywdy i żaden sposób nie czuje się poszkodowana. Za wszystkie pozytywne wiadomości Frycz podziękowała.

Przypomnijmy, że były partner gwiazdy i jednocześnie ojciec jej córeczki także zabrał głos w tej sprawie. Więcej >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Źródło: Instagram

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.