Omenaa Mensah znalazła się w niebezpieczeństwie? Gwiazda pokazała nagranie, na którym spędza beztroski czas z bliskimi. Niespodziewanie w pobliżu ich miejsca odpoczynku pojawiły się… rekiny! Czy wszyscy wyszli cało z opresji? Dziennikarka udostępniła mrożący krew w żyłach filmik w social mediach. Niewiele osób miałoby tyle odwagi co ona! 

Omenaa Mensah udostępniła na Instastory nagranie, na którego widok jej fani wstrzymali oddech. Powód? Na filmiku widać prawdziwe rekiny! Na dodatek partner pogodynki TVN ośmielił się włożyć rękę do wody, gdzie pluskały się niebezpieczne drapieżniki. To wymagało naprawdę wielkiej odwagi! Wystarczyłaby odrobina krwi, żeby rekin ruszył do ataku! Jak zachowali się urlopowicze w obliczu bliskiego spotkania z niebezpiecznymi rybami? Będziecie zdumieni, czym skończyła się ta historia. Omenaa Mensah z partnerem na pewno będą mieli co wspominać. Całe zajście zostało starannie udokumentowane przez pogodynkę i Rafała Brzoskę. 

Omenaa Mensah pływała z rekinami?

Omenaa Mensah w pełni korzysta z pięknej pogody i razem z rodziną spędza czas na długo wyczekiwanych wakacjach. Gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie wybrała się w podróż z ukochanymi osobami — wyjechał z nią między innymi Rafał Brzoska. 

Para spędza czas, między innymi wypoczywając na plaży i kąpiąc się w wodach ciepłego Morza Karaibskiego. To właśnie podczas jednej z takich wypraw para spotkała… stado rekinów! Mimo że drapieżniki krążyły naprawdę blisko ich jachtu, nie tylko nie stracili zimnej krwi, lecz nawet odważyli zanurzyć się w wodzie!

To jednak nie był wyraz lekkomyślności ze strony zakochanych — jak czytamy na polityka.pl, wbrew obiegowej opinii, te drapieżniki rzadko atakują ludzi. Szczególnie że Omenaa Mensah i jej partner mogli spotkać akurat gatunek, który nie stwarza zagrożenia dla człowieka. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gdzie wyjechała Omenaa Mensah?

Jak wyjawił Rafał Brzoska, partner Omeny Mensah, cała rodzina spędza urlop na egzotycznych Bahamach. Nie wiadomo, czy towarzyszy im starsza pociecha pogodynki — Vanessa. Natomiast jest pewne, że zabrali ze sobą synka Vincenta — dumni rodzice pochwalili się zdjęciami chłopca na Instagramie. 

Mały Vincent przyszedł na świat w 2017 roku. Rafał Brzoska wyjawił, że synowi bardzo podobają się Bahamy — mężczyzna udostępnił zdjęcie, na którym rozradowany maluch biega po plaży. Chłopiec w 2019 roku skończył dwa lata, więc rodzice pewnie muszą się postarać, by za nim nadążyć. Dzieciaki w tym wieku dosłownie rozpiera energia! 

Omenaa Mensah miała okazję zobaczyć rekina w jego naturalnym środowisku. To niesamowite, że zdołała zachować zimną krew i podejść do tego z humorem!

ZOBACZ ZDJĘCIA OMENY MENSAH NA WAKACJACH:

omenaa mensah
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah spędza czas nad Morzem Karaibskim. 

omenaa mensah
fot. instagram.com @omenaamensah

W pewnym momencie do jachtu pogodynki podpłynęło stado rekinów. 

omenaa mensah
fot. instagram.com @omenaamensah

Na szczęście ani Omenaa Mensah, ani Rafał Brzoska nie przestraszyli się wizyty drapieżników!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lech Wałęsa nie pojawił się na ślubie swojej córki, Brygidy. Miał nietypowy powód
  2. Anna Oberc w mocnych słowach o mężczyznach. „Niewielu facetów jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować”
  3. Jak otworzyć wino bez korkociągu? 6 alternatywnych sposobów
  4. Hanna Lis nie lubi popularności? „Szczerze? Wołałabym być anonimowa”
  5. Edyta Herbuś pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje topless w łazience

źródła: pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.